PRODÁNO dům, 278 m2 (pozemek 424 m2), Dubí – Bystřice

Prodáno

Dům pro více generací nebo zajímavá investice v krásné části Dubí.

  • Tovární 25, Dubí
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

4 900 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Koupě vlastního domu se v současné situaci na hypotečním trhu může jevit jako výsada pro horní vrstvu obyvatelstva. Ne však v případě, kdy přistoupíte na možnost koupě domu určeného pro vícegenerační bydlení, které vám může měsíční náklady značně snížit. Pokud jste takovéto alternativě nakloněni, je možná právě tato nabídka tím pravým pro vás.

V zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi řadový, podsklepený dům v ulici Tovární v Dubí – Bystřici. Disponuje 3 patry a krásnou půdou, kde v každém s pater najdete samostatný byt a půdu můžete proměnit půdní vestavbou na další samostatnou bytovou jednotku.

V přízemí je byt vhodný pro babičku či dědu o dispozici 2+1 o podlahové ploše 52 m2. Zde byla rekonstruovaná koupelna s instalací sprchového koutu a oddělenou toaletou.
Byt v 1. patře je vhodný pro vaše rodiče. Má dispozici 3+1 a podlahovou plochu 76 m2, a tak zde najdou i místo, kde si od sebe budou moci odpočinout.
A konečně byt pro vás ve 2. patře s dispozicí 3+1 o podlahové ploše 75 m2. Své kouzlo získává díky částečnému podkroví a parketám, které majitel nechal zrestaurovat a budou vám sloužit další desítky let. Momentálně jsou všechny tři bytové jednotky pronajaté a stávající nájemníci zde bydlí dlouhodobě.

Za domem je rovinatá zahrada o téměř 300 m2, kterou lemuje potok Bystřice.

V domě proběhla částečná rekonstrukce – před pěti lety byla vyměněna okna za plastová, proběhlo zateplení půdy a v tomto roce také výměna střešní krytiny.
O vytápění celého domu se stará tři roky starý kotel na tuhá paliva značky Dakon, který je umístěný ve sklepě domu. Roční náklady na vytápění celého domu činí pouhých 25 000 Kč.
Každá bytová jednotka má pro ohřev vody vlastní bojler.

Občanská vybavenost v Dubí, a to zejména do kilometru od domu, je velmi rozmanitá a dá říct, že v docházkové vzdálenosti najdete všechno pro plnohodnotné bydlení – poštu, lékárnu, vynikajícího řezníka, Penny market, ale také školu i školku či dětská hřiště pro vaše ratolesti. Pro plnoletou část rodiny pak několik příjemných hospůdek a restaurací či sportovní areál s tenisovými kurty.

Dům není připojen na veřejnou kanalizaci a veškeré odpady jsou svedeny do odpadní jímky, která je umístěna na zahradě za domem.
Každá bytová jednotka má vlastní elektroměr a podružný vodoměr.

Pokud hledáte právě takový dům, nenechte si tuto nabídku uniknout a zavolejte si o prohlídku.
Těšíme se na viděnou s vámi.

Mapa