REZERVOVÁNO zrekonstruovaný byt 3+1 v OV na Duchcovské, 77 m²

Rezervováno

Byt v centru Teplic v osobním vlastnictví po právě dokončené rekonstrukci.

  • Duchcovská 18, Teplice
  • 76 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

3 500 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám ke koupi nabízíme byt v osobním vlastnictví po právě dokončené rekonstrukci v centru Teplic.

Byt leží ve 2. patře cihlového domu a díky orientaci místností do klidného vnitrobloku plného zeleně snadno zapomenete, že jste v centru města na ulici Duchcovská. Jeho dispozice 3+1 s menší lodžií a sklepem vám nabídne 76 m2 užitné plochy. Rozměry jednotlivých místností najdete v přiloženém půdorysu.

Nikdo tu po dokončení rekonstrukce ještě nebydlel, takže to zde stále voní novotou. Rekonstrukcí prošlo vše, na co si jen vzpomenete – rozvody vody, odpadů, elektřiny i topení, instalace nového plynového kotle, nové štuky, podlahy, kuchyňská linka i koupelna s WC, všechno v neutrálním, nadčasovém a snadno kombinovatelném barevném provedení. Velká okna zajišťují bytu celodenní prosvětlení přirozeným denním světlem. Díky vnitřní domovní šachtě jsou koupelna, WC i šatna přirozeně odvětrávány.

Byt leží 5 minut pěšky od centra i teplické nemocnice, zároveň je ale jen kousek od Řetenického lesoparku nebo zámecké zahrady, kde najdete spoustu možností pro vaše volnočasové rodinné vyžití.

Těšíme se na setkání s vámi při prohlídce bytu.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa