Prodej chaty, 70 m² (352 m²), Jílové u Prahy

Prodáno

V zastoupení majitele vám v jedinečné lokalitě Jílového u Prahy nabízíme ke koupi chatu k celoroční rekreaci.

  • Jílové u Prahy
  • 70 m2
  • Tomáš John

3 800 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám v jedinečné lokalitě Jílového u Prahy nabízíme ke koupi chatu k celoroční rekreaci.

Stavba byla kompletně rekonstruována v průběhu posledních dvou let a dokončena byla zhruba před měsícem. Prioritu při rekonstrukci dostalo soukromí pro všechny rekreanty. Byly zde proto zbudovány 2 nezávislé apartmány s vlastními vchody, velikostí 35 m2 a dispozicí 2+kk.

Apartmám v přízemí zůstává vybaven kuchyňskou linkou s pračkou, varnou deskou a volně stojící lednicí, dále koupelnou s masážním sprchovým boxem a oddělenou toaletou.

Apartmán v patře zůstává vybaven obdobně. Zde v koupelně je k využití vana a celé patro disponuje prostorným balkónem, který je zpřístupněn z obývacího pokoje.

Apartmány nejsou propojeny vnitřním schodištěm.

Kompletní rekonstrukcí stavby prošel jak interiér, tak exteriér.

Stavba byla odkopána k základům, izolována nopovou folií a drenáží svedenou do retenční nádrže, která je vybudována 8 m od chaty na vlastním pozemku. V 1.NP je kamenné zdivo zateplené zvenčí 100 mm polystyrenem.

2.NP tvoří polystyrenem zateplená dřevostavba (zvenčí 100 mm, uvnitř 100 mm). Strop byl zde zateplen z půdy, která je pochozí.

Střecha je nová plechová vč. okapových svodů, které jsou svedené do retenční nádrže. Nové jsou také rozvody elektřiny, topení, odpadů a vody.

Vytápění celé chaty zajišťuje jeden elektro kotel a deskové/žebřinové radiátory, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, v kuchyních jsou dále umístěny průtokové ohřívače.

Do chaty je přivedena užitková voda ze studny přes filtraci – vrt 20 m/ hladina vody 2 m.

Odpadní voda je rozdělená do dvou odpadních jímek. Do jedné je svedena odpadní voda z obou kuchyní a koupelen. Do druhé odpadní jímky je sveden odpad z toalet. Je tak zajištěno prodloužení cyklů na vývoz odpadního materiálu.

Chata není napojena na obecní vodovod a nedisponuje tak pitnou vodou. Světlá výška místností je nepřevyšuje 2,1 m. Chata z těchto důvodů NENÍ VHODNÁ PRO TRVALÉ BYDLENÍ!

Součástí prodeje je zahradní domek – montovaná stavba bez pevných základů, který je umístěn na vlastním pozemku vedle parkovacího stání a dále montovaná dílna za chatou.

Parkování je možné na vlastním pozemku, kde jsou dvě parkovací stání na zpevněné odstavné ploše.
Co jistě oceníte je venkovní terasa.

Zavolejte si o termín prohlídky ještě dnes. Budeme se těšit na setkání s vámi.