Prodej chaty, 70 m², (408 m²), Telnice, Liboňov

Prodáno

Liboňov je součástí a zároveň vzdálen necelé 2 km od známé Telnice.

  • Liboňov 121, Telnice
  • 70 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

1 130 000 Kč

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele Vám nabízím chatu v jedné z nejhezčích lokalit na jižních svazích Krušných hor.

Chatu najdete v charakterově rekreační vesnici Liboňov. Ta je součástí a zároveň vzdálena necelé 2 km od známé Telnice se základní občanskou vybaveností. Jak už můžete tušit, o zábavu tu bude celý rok postaráno… 
V létě budete relaxovat na zahradě o velikosti 342 m², tvořit ve vlastní prostorné dílně nebo se projíždět na koních na sousedící farmě. Večer pak s přáteli zasednete u vybudovaného ohniště nebo si vyudíte ve vlastní udírně dobrou klobásku. A když se přátelům nebude chtít večer domu, pohodlně se v chatě až v 5-ti lidech vyspíte. 
Na podzim Vás zdejší lesy pohostí plnými košíky hub a turistických, případně cyklistických tras. V tento moment je nutno zmínit, že v chatě není vybudována koupelna. Letošní podzim proto pravděpodobně využijete také k tomu si nějakou pěknou, stylovou zřídit.
Zima tady bude ovšem pohádková, pokud dá Bůh a bude sníh. Chata leží jen 2,5 km od známého Ski areálu Zadní Telnice s více jak 5 km sjezdovek dalšími kilometry pro běžecké lyžování. A není snad nic hezčího, než se po celém dni na sjezdovce usadit u krbu, poslouchat praskání dřeva a popíjet svařák se skořicí.
Příští jaro se pravděpodobně ponese ve znamení výměny střechy, což ale vzhledem k zastavěné ploše chaty 46 m² nebude až tak velká položka. A když dá Bůh, možná do té doby bude schváleno i zrušení daně z nabytí nemovitosti, což by tento náklad mohlo z části vykompenzovat.

Nabídku financování máme pro Vás připravenou.
Stačí zavolat a přijet se osobně podívat. 
Budu se těšit na prohlídku s Vámi.

Mapa