Prodej chalupy, 156 m² (476 m²), Šemanovice

Prodáno

Nenechte utéct sezónu a užijte si volné chvíle, božský klid a relax na chalupě v Šemanovicích.

  • Šemanovice 27
  • 156 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

3 166 000 Kč

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele v jedinečné lokalitě Kokořínských lesů, vám nabízím ke koupi rodinný dům, který je využíván, jako rekreační chalupa v obci Šemanovice. Ležící jen 3 km od obce Kokořín, nebo také jen hodinu autem od centra Prahy.
Ke stávajícímu pozemku o rozloze 486 m² si majitel pronajímá od Lesů ČR dalších 42 m² St. parc. č. 79 pod 1/2 domu a dále 93 m² parc. č. 34/2 za domem, kde je umístěna odpadní jímka viz. foto kat. mapy, kde je tato pronajímaná část vyznačená. Na tuto část je uzavřena Smlouva o nájmu za částku 2295 Kč/rok.

Tato nemovitost byla zkolaudována, jako rodinný dům o dispozici 5+1 a je v zachovalém původním stavu. 
Vytápění celého domu zajišťuje kotel na tuhá paliva – uhlí a deskové radiátory. Ohřev vody v domě zajišťuje elektrický bojler. Na jarní, nebo podzimní temperování jsou vhodné krbová kamna, která najdete v kuchyni. Do domu je přivedena voda z vodovodního řádu. Rozvody elektřiny jsou nové. 

Parkování je možné v samostatné zděná garáži, která má vjezd z horní příjezdové cesty pod ní se nachází dílna, anebo další možnost je parkovat přímo u chalupy, kde je místo na jedno vozidlo. 
Co jistě oceníte je venkovní zastřešené posezení s udírnou. 
Další plusové body si připíší dva sklepy, které jsou vyhloubeny do pískovcové skály a sklad uhlí a dřeva.

Supermarket tu rozhodně nehledejte, ale na pivko můžete zajít do vyhlášené hospody Nostalgická myš, kde bratři Suchý pořádají pro veřejnost v komorní atmosféře víkendové divadelní večery s kamarády herci. Zároveň je toto místo muzeum divadla Semafor. Tento stánek kultury najdete jen 200 m od chalupy. 

Zavolejte si o termín prohlídky ještě dnes.
Budeme se těšit na setkání s vámi

Mapa