Prodej 5+1, OV, 137 m², Teplice, Mostecká

Prodáno

Unikátní byt, jehož užitná plocha nabídne 137 m² prostoru a soukromí pro celou vaší rodinu.

  • Mostecká 828, Teplice
  • 137 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

3 190 000 Kč

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám nabízím unikátní byt, na jehož koupi v Teplicích jen tak nenarazíte.

Jedná se o bytovou jednotku umístěnou ve zvýšeném přízemí cihlového domu v osobním vlastnictví v centru historických Teplic, jejíž dispozice je 5+1. Celková užitná plocha pak nabídne 137 m² prostoru a soukromí pro celou vaší rodinu. 3 samostatné a velkorysé ložnice, prostorný obývací pokoj, kuchyně a pokoj pro hosty nebo pracovna. Všechny s vysokými stropy a okny, které jsou typickým znakem cihlové výstavby z konce 19.století.

Byt prošel kompletní rozsáhlou rekonstrukcí, při které byla vyměněna elektroinstalace, byly provedeny nové štuky, položení kvalitních koberců na původní zachovalé parkety, instalována byla i plastová okna české značky Sulko s dětskou pojistkou a koupelna dostala zcela nový kabát v podobě snížení stropů s osazením bodového osvětlení a vyzděním prostorného sprchového koutu.

Vytápění bytu zajišťuje kombinovaný plynový kotel umístěný v kuchyni. Koupelna je pak navíc vytápěna podlahovým elektrickým topením.

Sousedé v domě jsou ve 100 % Češi, a proto cokoliv bude potřeba, vždy bez problémů domluvíte.

K bytu je k užívání sklep s klenutými stropy a odvětráváním do ulice. Ostatně – celé sklepní prostory procházejí rekonstrukcí, jejíž hlavním cílem je hydroizolace 1. podzemního podlaží a výměna elektroinstalace v těchto prostorách. Po rekonstrukci sklepních prostor bude dokončena výmalba a oprava společných částí domu. Další opravy se v domě nyní neplánují. 

Za domem se nachází zahrada ke společnému užívání všech majitelů bytových jednotek v domě o velikosti 290 m², která je orientována do vnitrobloku na západní světovou stranu.

Pokud jste dočetli až sem, nabídka vás pravděpododně zaujala.
Zavolejte mi proto a domluvte si osobní prohlídku ještě dnes.

Těším se na vás.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa