Prodej 3+1+L, DV, 75 m², Krupka, Družstevní

Prodáno

Družstevní byt po kompletní rekonstrukci s garáží, zděným sklepem a komorou na patře, navíc v nádherné lokalitě Podkrušnohoří. 

  • Krupka, Družstevní ul.
  • 75 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

1 114 230 Kč

Popis nemovitosti

Družstevní byt po kompletní rekonstrukci s garáží, zděným sklepem a komorou na patře, navíc v nádherné lokalitě Podkrušnohoří. 
Tak by se dal definovat byt 3+1 s lodžií ve 4. patře čtyřpodlažního domu v ul. Družstevní v Krupce.

Ulici Družstevní najdete mezi vyhledávanými sídlišti „Nad Plovárnou“ a „Hamry“, které svou oblibu získaly především pro svou polohu na jižních svazích Krušných hor a obklopující přírodu. V docházkové vzdálenosti je také plná občanská vybavenost, což z této části města vytváří skvělé místo k žití.

Panelový dům je ve vlastnictví OSBD Teplice, které se o dům výbormě stará. Je již kompletně revitalizován a proto se v nejbližších letech žádná rozsáhlejší oprava neplánuje. Za domem je nově zbudováno parkoviště pro osobní vozidla. V zadní části domu jsou umístěny také družstevní garáže s elektricky ovládanými vraty, z níž jedna je součástí této nabídky.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí v r. 2011, kdy byla provedena kromě jiného částečná změna půdorysu, a to zvětšením koupelny a částečným propojením kuchyně s obývacím pokojem. Do chodby a ložnice byl na zakázku vyráběn nábytek, který zůstává součástí prodeje, dále byli instalovány nové elektrorozvody, dřevěné zárubně a interiérové dveře, podhledy s bodovým osvětlením a další.