Prodej 3+1+B, DV, 95 m², Teplice, Americká

Prodáno

Velkým benefitem bytu je právě balkón, který je zpřístupněný jak z obývacího pokoje, tak z ložnice.

  • Americká 20, Teplice
  • 95 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

1 460 500 Kč

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám nabízím převod družstevních práv k bytu v Americké ul.

Exkluzivní byt má jedinečných 95 m² a dispozici 3+1 s balkónem. Nachází se ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu, který je již zcela revitalizován – zateplen, s plastovými okny a vyměněnými vchodovými dveřmi.

I samotný byt je po celkové rekonstrukci. Podlahovou krytinou jsou dřevěné parkety (obytné místnosti) v kombinaci s plovoucí podlahou (vstupní chodba a kuchyně) a dlažbou (koupelna a toaleta). Ve vstupní chodbě, ložnici a dětském pokoji jsou umístěny vestavěné skříně zhotovené na zakázku, které zůstávají součástí prodeje. Další úložné prostory jsou v komoře, umístěné v bytě a ve sklepní kóji.
Velkým benefitem bytu je právě balkón, který je zpřístupněný jak z obývacího pokoje, tak z ložnice, dále umístění pouze 2 bytů na patře, díky čemuž v domě panuje téměř rodinná atmosféra, a v neposlední řadě také poloha domu blízko centra města i nájezdu na rychlostní silnici, spojující Teplice s dálnicí D8.

V okolí domu najdete veškerou občanskou vybavenost, včetně několika mateřských i základních škol, obchodů, poštu, zastávku MHD a další, ale také přírodu v docházkové vzdálenosti. Mohu proto tuto lokalitu doporučit pro klidné a příjemné bydlení rodině s dětmi.

BYT BUDE VOLNÝ OD PROSINCE 2020.

Pokud Vás nabídka zaujmula, zavolejte si prohlídku nyní.
Těším se na setkání s Vámi.

Mapa