Prodej 2+1+T, OV, 54 m², Krupka, Mariánské nám.

Prodáno

Exkluzivní byt. Tak by se dal nazvat ten, který se nyní nabízí k prodeji v samotném srdci Krupky.

  • Mariánské náměstí 641, Krupka
  • 54 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Kateřina Maříková

949 000 Kč

Popis nemovitosti

Exkluzivní byt. Tak by se dal nazvat ten, který se nyní nabízí k prodeji v samotném srdci Krupky na Mariánském náměstí a určitě stojí za prohlídku.

Tvoří jej prostorná chodba s vestavěnými skříněmi, ložnice o ploše 14 m², obývací pokoj s plochou 20 m², kuchyně a koupelna s odděleným WC. Jedinečností této jednotky je ale především lodžie, která pro svou velikost 16 m² tvoří hlavní dominantu celého bytu. Zpřístupněna je z obou obytných pokojů. Další neméně zajímavým plusem je umístění bytu do posledního podlaží domu. Tím je zajištěno nejen dostatečné soukromí, ale hlavně překrásný výhled na náměstí, kostel a podkrušnohoří.

Dům, kde se byt nachází, je postaven začátkem 90 let. Tvoří jej 12 bytů a nebytové prostory, které se nacházejí v přízemí a pronajímají se. Pro parkování je za domem vybudováno velké parkoviště, které je střeženo kamerovým systémem. V těsné blízkosti domu naleznete veškerou vybavenost včetně školy, obchodů, pošty, bankomatů a autobusových zastávek.

Součástí bytové jednotky je dále zděná sklepní kóje. Vytápění bytu zajišťuje lokální plynová kotelna. Velmi nízké náklady na bydlení.

Pro prohlídku mě kontaktujte prostřednictvím formuláře níže nebo na uvedeném telefonním čísle.

Mapa