team-1

Profesně:

Do světa realit jsme vstoupili v první polovině roku 2016. V té době i dnes jsme přesvědčeni, že každá profese se dá dělat dvěma způsoby. Nás dodnes zajímá jen ten první – jak dělat profesi realitních makléřů lépe a seriózněji.

Z vlastních zkušeností jsme si odnesli, jak je pro Vás důležité mít k sobě spolehlivého partnera, pokud děláte tak důležitý krok v životě, jako je prodej nebo nákup nemovitosti. Měli jsme vlastně štěstí, že jsme na nikoho takového nenarazili a právě díky tomu víme, co od naší spolupráce očekáváte Vy. Na základě referencí, které jsou nám pravidelně adresovány, vnímáme, jak je pro Vás důležité projít bezpečně celým procesem a jak velkou přidanou hodnotou je mít možnost „to“ celé na někoho „hodit“. Od zajištění podkladů k nemovitosti, přes kontrolu a řešení právního stavu až po finální předání. 

Vytvořili jsme fungující systém práce, který s oblibou nazýváme ALL INCLUSIVE. Dovolená je totiž pro každého z nás časem odpočinku, radosti, uvolnění, a právě tak chceme, abyste se cítili i při prodeji. 400+ činností, které jsou k prodeji potřeba, zajistíme sami bez toho, abychom Vás zatěžovali požadavky, s největším respektem k Vašemu volnému času a pracovnímu vytížení. Pro Vaši kontrolu využíváme moderní mobilní aplikace (Teams), kde si důvěru v nás vloženou ověříte jediným stisknutím tlačítka a s drinkem v ruce zkontrolujete, v jaké fázi se Váš prodej aktuálně nachází.

Osobně/Lidsky:

Jsme milovníky dobrého jídla. Dovolenou vybíráme s odletem maximálně do 2 dnů a naše první kroky vedou nejčastěji do místních restaurací. Mimo to jsme dobrodruhy, kteří s radostí vyzkouší vše nové a zvědavci, kteří se neustále vzdělávají. Jsme sportovní nadšenci. Vyhledáváme jakoukoliv aktivitu, a to v kterémkoliv ročním období. Nejčastěji nás mimo práci ale potkáte na tenisovém nebo beach volejbalovém kurtu. Jsme věčnými optimisty, kteří nepřestávají hledat řešení i ve složitých situacích. Vyhledáváme nové příležitosti pro osobní i profesní rozvoj a velice rádi poznáváme nové lidi.

A jak je již asi patrné – jsme životními partnery.

PODÍVEJTE SE NA NAŠE SLUŽBY

87 % nemovitostí prodáme do 2 měsíců.

Spolehlivost

Důvěra

Píle

Slušnost a serióznost

Copyright RK Premia | Vytvořeno službou Kolibrio