Prodej bytu 3+1+L, 86 m2, DV, J. Á. Komenského, Teplice

Prodáno

Tady se určitě tlačit nebudete.

  • J. Á. Komenského 2, Teplice
  • 86 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Tomáš John

1 498 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme ke koupi byt v družstevním vlastnictví o dispozici 3+1+L v ul. J. Á. Komenského.

Nachází se v 6.NP z celkových 8 podlažní panelového domu ve vlastnictví bytového družstva Trnovany, který je již po celkové revitalizaci, a který, jak jistě oceníte, pokud jste rodina s dětmi, obklopuje plná občanská vybavenost včetně několika kvalitních škol, školek i dětských hřišť.

Důležitým atributem pro klidné bydlení rodiny je užitná plocha bytu, která v tomto případě činí 83 m². Byt v roce 2010 prošel rekonstrukcí včetně rozvodů elektřiny, vody a odpadů. Před rokem byla instalována nová kuchyňské linka, která byla vyrobena truhlářem na míru s kováním od firmy Blum.
Prostorná dispozice bytu vám nabídne možnost rozšíření bytového jádra, které je v současnosti původní, umakartové, obložené keramickým obkladem.
Byt tvoří chodba se šatnou, velkorysý obývací pokoj s velikostí přes 20 m2, dvě samostatné ložnice s velikostí 14 m2 a a 18,6 m2 s navazující lodžií a k bytu náleží sklep s velikostí 3 m2. Rozměry jednotlivých místností najdete v přiloženém půdorysu.

Nájem bez záloh na energie se všemi poplatky na provoz domu činí necelých 4 000 Kč měsíčně a kompletní ekonomiku bytu si můžete prohlédnout v rozpisu nájmu zde.

Zavolejte mi a domluvte si termín prohlídky. 
Budeme se na vás těšit.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa