PRONAJATO 2+1, Teplice, Vrázova

Pronajato

Zařízený byt k okamžitému podnájmu.

  • Vrázova 6, Teplice
  • 52 m2
  • Družstevní vlastnictví
  • Tomáš John

9 000 Kč

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám nabízíme podnájem družstevního bytu o dispozici 2+1 v podkrušnohorském městě Teplice, v městské části Řetenice v ulici Vrázova.

Byt najdete ve druhém nadzemním podlaží cihlového domu v řadové zástavbě, kde v její spodní části najdete nerůznější obchody a nemusíte tak vážit dalekou cestu pro základní věci. Orientován je ložnicí a obývacím pokojem na západní stranu a koupelnou a kuchyní do vnitrobloku na východní stranu, kde je i pár parkovacích míst pro automobily.
Byt je velmi světlý a renovované parkety mu dodávají nejen šmrnc, ale ještě vytváří příjemný tepelný komfort, který vám vinil nebo plovoucí podlaha neposkytne.
Kuchyňská linka je moderní v nadčasové barevné kombinaci s vestavnou plynovou varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou a dokonce nemusíte řešit ani lednici či pračku, které jsou tu základním vybavení, tak jako nábytek, který je na fotografiích. 
Ohřev vody v bytě zajišťuje bojler, který je umístěný v prostoru stoupaček nad závěsným WC a vytápění bytu zajišťují gamaty, které jsou umístěny v každé z obytných místností.

Teplickým je Vrázova ulice známá. Vám, pokud nejste místní, můžeme bydlení zde vřele doporučit, neboť tu najdete spojení přírody nedalekého Řetenického lesoparku, Zámecké zahrady i všech výhod města, samozřejmě s plnou občanskou vybaveností, v docházkové vzdálenosti.

Nespornou předností je umístění pouze 2 bytů na každém patře domu, díky čemuž zde panuje téměř rodinná atmosféra.

Celkové NÁKLADY NA BYDLENÍ:
● nájemné 9000 Kč měsíčně
● záloha na vodné 500 Kč/osoba
● elektřina a plyn bude převedena na podnájemníka.
● Jistota (kauce) ve výši dvou nájmů = 18 000 Kč, bude uhrazena při podpisu podnájemní smlouvy. Jistotu nelze rozdělit na splátky.
● Provizi RK hradí nájemce ve výši 10 000 Kč.

Vzhledem k rozměrům podlahové plochy a dispozici, je byt určený maximálně pro dvě osoby.
Byt je ihned k dispozici. Volejte co nejdříve a domluvte si prohlídku.

Mapa