Prodej chalupy, 128 m² (196 m²), Sedlec

Prodáno

Chalupa s nezaměnitelnou atmosférou.

  • Sedlec 46
  • 128 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

990 000 Kč

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji dvoupodlažní dům před dokončením rekonstrukce v obci Sedlec, který může být Vaším rodinným domem, nebo rekreační chalupou. 

V prvním NP je obývací pokoj 25 m², koupelna s novým sprchovým koutem s masážním panelem a WC. Dále kuchyň o velikosti 14 m² s přípravou na kuchyňskou linku a samostatně stojící komora. V druhém NP jsou dvě samostatné ložnice propojené menší předsíní, ze které je zpřístupněna druhá koupelna, kde je příprava pro WC.
Dům je částečně podsklepený. Jediným zdrojem vytápění jsou kamna na tuhá paliva, která jsou umístěna v obývacím pokoji. Ohřev vody zajišťuje nový průtokový ohřívač. Přímo na pozemku je garáž zpřístupněna z příjezdové komunikace. Před domem je dále společné parkoviště pro 5 vozů.

Ves Sedlec se nachází při severním úpatí hradu Hazmburg v jakémsi sedle, vytvořeném vulkanickými návršími. V současnosti Sedlec čítá 93 domů, z nichž 21 je využíváno jako rekreační chalupy. Trvale v obci žije 178 obyvatel. V provozu je zde knihovna, prodejna – smíšenka, pohostinství a truhlářství. Na návsi kaple Anděla strážce. Středem obce vede turistická stezka z hradu Košťálov přes Lucký mlýn na hrad Hazmburg a zámek Libochovice. V blízkosti obce je také Malý Planík (230m) a Velký planík (278m), nabízející nádherný pohled na České středohoří.

Zavolejte a domluvte si prohlídku prostřednictvím uvedeného telefonu či přes kontaktní formulář níže.
Těšíme se na Vás.

Mapa