Prodej 3+1+L, OV, 75 m², Teplice, Trnovanská

Prodáno

Nabízíme vám ke koupi byt v osobním vlastnictví v jedné z nejvyhledávanějších částí Teplic, na Šanově.

  • Teplice - Trnovanská ul
  • 75 m2
  • Osobní vlastnictví
  • Tomáš John

2 790 000 Kč

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele vám ke koupi nabízíme byt v osobním vlastnictví v jedné z nejvyhledávanějších částí Teplic, na Šanově.

Byt leží na 2. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem na ulici Trnovanská. Jeho podlahová plocha činí 75 m2 a nabídne dispozici 3+1 s pokoji zpřístupněnými z chodby. Z obývacího pokoje je zřístupněna lodžie s výhledem do zeleně s délkou přes 5 m, která aktuálně prochází modernizací.

Byt prošel v roce 2003 kompletní rekonstrukcí včetně drobné změny dispozice, která rozšířila koupelnu na téměř 7 m2 a umožnila zbudovat 2. samostatnou toaletu. V chodbě jsou umístěny vestavěné skříně z masivu, stejně, jako v jedné z ložnic. V pokojích jsou položeny dřevěné podlahy, v kuchyni a chodbě keramická dlažba a v koupelně keramická dlažba v kombinaci s podlahovým topením. Nezapomnělo se samozřejmě ani na výměnu veškerých rozvodů.
V každém pokoji jsou televizní rozvody. 

Komora na patře hned vedle bytu je jen třešničkou na dortu.

Společenství vlastníků jednotek je tvořeno 253 byty a je tak zajištěna bezproblémová ekonomika bytového domu. Aktuálně je ve fondu oprav naspořena částka převyšující 6 mil. Kč, ze které je částečně hrazena II. etapa rekonstrukce lodžií. Na III. etapu rekonstrukce bytového domu aktuálně SVJ jedná s bankovními domy o poskytnutí úvěru.
Fond oprav činí 2.290 Kč/měsíčně.


Těšíme se na vás při osobní prohlídce bytu.

Půdorys nemovitosti

Půdorys nemovitosti

Mapa