Jedna z posledních, ale možná nejvíce podstatných služeb před zahájením inzerce vašeho domova je tvorba vlastní prodejní webové stránky vaší nemovovitosti.

Na inzertních serverech je stále omezen počet informací, které můžeme zájemcům před fyzickou prohlídkou poskytnout. Např. fotografií největší inzertní server zobrazí pouhých 30 a z dokumentace umožňuje zobrazit pouze PENB (průkaz energetické náročnosti budovy). Pokud ale prodáváte byt, zájemce zajímají i další dokumenty, jako evidenční či výpočtový list, stanovy družstva či společenství vlastníků jednotek. U domů pak zájemce zajímají především roční vyúčtování za energie, revize a další dokumentace.

Vlastní webová stránka nemovosti je místo, kde všechny informace zájemci najdou a prostudují v pohodlí svého domova. Na fyzickou prohlídku už tak přijdou s vaším domovem právně seznámeni a vzniká zde tak prostor pro nejlepší první dojem, který často při nákupu rozhoduje.

Na webovou stránku nemovitosti směřujeme také veškerou reklamu z placených kampaní, aby zájemce nezlákala některá z dalších nabídek konkurenčních nemovitostí.

Zajímají vás naše další služby? Napište nám.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

87 % nemovitostí prodáme do 2 měsíců.

Copyright RK Premia | Vytvořeno službou Kolibrio