Právní služby jsou v realitním zprostředkování samozřejmostí, ale než se dostaneme k tomuto kroku, využíváme služeb několika dalších specialistů, kteří přispívají k bezpečnému prodeji.

Technický specialista zajistí vašemu domu nebo bytu odborný posudek, kde zaznamená jednotlivá opotřebení či závady od sklepa až po půdu včetně fotodokumentace. Tento podklad slouží k ochraně vašich zájmů před případnými dodatečnými požadavky kupujících na slevu z kupní ceny.

Certifikovaný energetický specialista zajistí vaší nemovitosti průkaz energetické náročnosti budovy (PENB), který jako vlastník musíte dle zákona 406/2000 Sb. zájemci předložit a kupujícímu předat nejpozději v den podpisu kupní smlouvy.

Finanční poradce připraví individuálně 3 varianty pro financování kupní ceny vaší nemovitosti se zohledněním aktuálních úrokových sazeb a současných podmínek bank. Zároveň je pravou rukou zájemcům, kteří využijí pro financování nemovitosti hypotečního úvěru. Díky vzájemné kompatibilitě víme, v jaké fázi procesu se schvalování aktuálně nachází.

Odhadce je vám k dispozici v situacích, jako je např. majetkové vypořádání. 

Účetní se vám bude hodit v případě, pokud budete prostředky z prodeje nemovitosti vlastněné méně než 5 let vkládat do dalšího bydlení. Není nic horšího než se zamotat v kolonkách daňového přiznání.

 

 

87 % nemovitostí prodáme do 2 měsíců.

Copyright RK Premia | Vytvořeno službou Kolibrio