Na samotě u lesa

Chtěl bych touto cestou poděkovat Kateřině Maříkové a jejímu kolegovi za vysoce profesionální přístup v prodeji mé nemovitosti. 
Zejména bych chtěl zdůraznit jejich vřelý přístup k zákazníkovi, pravidelné poskytování informací o prodeji a samozřejmě vynikající prezentaci objektu na webových stránkách. V minulosti jsem se několikrát setkal s prací jiných realitních kanceláří, ale vámi poskytované služby jsou na podstatně vyšší úrovni.
Závěrem mohu vaši společnost pouze doporučit a v případě příštího prodeje nemovitosti se určitě obrátím na vás.
Miroslav Víšek

Miroslav Víšek-prodávající

Liboňov, 2020

RD Kostomlaty

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Tomáši Johnovi a paní Kateřině Maříkové za prodej naší nemovitosti. Jsou to lide opravdu na svém místě.! Moc děkuji za Vaší kvalitně odvedenou práci, jste úplně perfektní......S pozdravem Věra Bartošová Klimčenková

Věra Bartošová Klimčenková-prodávající

Kostomlaty p. Milešovkou, 2020

RD Novosedlice

Se službami a celým servisem realitních makléřů pana Tomáše Johna a paní Katky Maříkové jsem byl nadmíru spokojen. Po předchozích zkušenostech s jinými makléři jsem ani nevěřil, že existují v oboru takoví profesionálové. Od prvního kontaktu až do prodeje a následného předání nemovitosti si nemůžu absolutně na nic stěžovat a určitě bych doporučil jejich služby každému, kdo se chystá prodat nemovitost. Děkuji za odvedenou práci a Váš přístup.

 

Michal Daněk-prodávající

Novosedlice, 2020

Chalupa na Kokořínsku

Dobrý den, rádi bychom poděkovali realitním makléřům, panu Tomáši Johnovi a paní Kateřině Maříkové, za lidský a zároveň velmi profesionální přístup při zprostředkování koupě domu v Šemanovicích. Jejich prezentace nemovitosti ve formě působivého videa a přehledných fotografií jednoznačně přispěla k našemu okamžitému zájmu. Jednání probíhala velice seriózně, zároveň jim však nechyběla empatie, vstřícnost a ochota k přizpůsobení. Komunikace byla rychlá, informace spolehlivé a dané slovo platilo. Všechny dokumenty nám makléři dodali včas, navíc ve velmi kvalitním provedení. Byli jsme maximálně spokojeni a můžeme spolupráci s těmito makléři všem doporučit. Přejeme hodně dalších úspěchů.

Dana a Vladimír Chmelíkovi-kupující

Šemanovice, 2020

RD s kovárnou

Podívejte se na celou video reference stiskem tlačítka ▶︎

 

 

 

 

Josef Čeloud-prodávající

Dubí, 2020

RD s kovárnou

Podívejte se na celou video reference stiskem tlačítka ▶︎

Michaela Juščíková, Jan Pšenička-kupující

Dubí, 2020

Budyňský špitál

Podívejte se na celou video reference stiskem tlačítka ▶︎

Jaroslava Sluníčková-kupující

Budyně nad Ohří, 2020

Budyňský špitál

Za pomoci Vaseho maklere pana Johna byl prodan nas pamatkove chraneny dum (ca 350 let stary) v Budyni nad Ohri. Chteli bycho timto zpusobem velice podekovat panu Johnovi za jeho vysoce profesionalni, inovacni a kreativni prezentaci objektu. Jeho pristup byl velice vsestranny a to napr. za pouziti snimku objektu z vysky pomoci dronu, ktery situacne vse nazorne prezentoval. Kdykoliv jsme se na pana Johna obratili byl vzdy ochotny a pozadavky, ktere jsme na nej vznesli splnil k plne nasi spokojenosti. Mohu pouze pripomenout, ze je to nase druha nemovitost, kterou jsme pres pana Johna prodali. Jeste bych chtel pripomenout, ze tato nemovitost si vyzadovala velice specialniho pristupu, ktereho se pan John 100% zhostil. Po techto zkusenostech je pochopitelne, ze pan John je muzem na svem miste a kdykoliv bude potreba mezi nasimi znamymi vzdy ho s klidnym svedomim doporucime. Je nutne jeste podotknout, ze spolehlivost, duvera a seriozita je u pana Johna na prvem miste. Zijeme 50 let v cizine a muzeme rici ze tento pristup je celkem vyjimecny i zde.

Jiste neni nahodou, ze pan John byl v Usteckem kraji jakozto makler roku jmenovan.

Dušan Plesinger-prodávající

Budyně nad Ohří, 2020

87 % nemovitostí prodáme do 2 měsíců.

Copyright RK Premia | Vytvořeno službou Kolibrio