• Zrekonstruovaný RD ve Střelné

    3 500 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Bydlení, soukromí, klid, domov.
Toto Vám nabízí zrekonstruovaný rodinný dům v obci Košťany - Střelná. 

Dispozičně je řešen jako 4+kk o užitné ploše 160 m², kde stavební úpravou prostorné půdy je možné docílit rozšížení domu na dispozici 6+kk. Do půdního prostoru je již vyvedena elektřina i topení. 

Nákladnou rekonstrukcí prošel v roce 2016, kdy se pamatovalo na zajištění nízkého ekonomického provozu. Byly proto instalovány solární panely pro ohřev vody a kompletně zatepleno. Výměnou pak prošel kotel na tuhá paliva za nový automatický Dakon se zásobníkem, ale také střecha, plastová okna s izolačními dvojskly, rozvod elektřiny, vody, odpadů a izolace základů domu.

Zahrada o velikosti 764 m² je mírně svažitá, udržovaná, lemována živým plotem a její součástí je i cesta z betonových tvárnic pro bezproblémové parkování na pozemku. Kromě toho na zahradě stojí garáž o velikosti 25 m² přístupná z ulice se sekčními vraty značky Hörmann a přístavek na uhlí a zahradní techniku.

Dům leží 6 km od vodní plochy Barbora a 12 km od skiareálu Bouřňák. Do centra Teplic se pak dostanete do 12 minut. 

Nachází se ve slepé ulici, je napojen na veřejnou kanalizaci a připaven k okamžitému nastěhování.

Financování tohoto domu Vám rádi zajistíme.

Zavolejte a domluvte si rohlídku prostřednictvím uvedeného telefonu či přes kontaktní formulář níže.
Těšíme se na Vás.

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.