• Zrekonstruovaný RD pro 2 rodiny

    5 690 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Krásná lokalita, prostor a moderní bydlení. Tak by se dal definovat dům, který Vám exkluzivně nabízíme na prodej v obci Raná.

Výhodou tohoto domu je umístění ve středu pozemku a jeho dispoziční řešení, které umožňuje tento dům obývat dvěma rodinami, a to s maximálním soukromím. 
Každé patro nyní slouží jako samostatná bytová jednotka o dispozici 4+1 a velikostí 110 m² s vlastním vchodem na protilehlé straně domu. K dispozici má pak každá jednotka vlastní část zahrady s garáží. Při využívání vnitřního schodiště je pak možné dům plnohodnotně využívat jako celek a bydlení pro velkou rodinu.

Celý dům je po rekonstrukci od podlah, přes koupelny, obě kuchyně s vestavěnými spotřebiči až po vytápění. 2.NP po rekonstrukci nebylo nikdy obýváno. Koupelny jsou osazeny jak vanou, tak sprchovým koutem. Dominantou jednotlivých podlaží jsou nebývale prostorné obývací pokoje, ze kterých je ve 2.NP zpřístupněný prostorný balkón a ve spodním patře pak zastřešená terasa.

Dům je zateplený, instalována byla plastová okna s izolačními dvojskly. Vytápění a ohřev vody v celém domě zajišťuje komb. plynový kotel. Bezpečnostní dveře a monitorovací systém s pohybovými čidly po celém domě je samozřejmostí.

Rád se s Vámi uvidím na prohlídce.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.