• Zahrádka s chatou a v soukromí

    630 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Hledáte-li ještě do konce léta zahradu k Vašemu odpočinku, s chatkou a možností parkování přímo na svém pozemku, je tato nabídka určena právě Vám.

Rádi bysme Vám nabídli zahradu v osobním vlastnictví s plochou 694 m², která se nachází ve spodní části zahrádkářské kolonie Na Lišce. Její poloha Vám zaručí dostatek soukromí a také pěkný výhled do okolí. Zahrada je upravena do kaskád tak, aby byla využita celá ke svým účelům, tedy relaxaci i pěstování.
Kromě několika ovocných stromů a keřů jistě oceníte i prostorný skleník s vlastní studnou. Kromě té Vám vodu zajistí místní vodovod s celoroční pitnou vodou. 

Velkým plusem této zahrady je vybudované vlastní parkovací stání.

Patrová zděná chata o standardních rozměrech 4x4 m byla rozšířena dřevěným přístavkem, kde se nachází malá koupelna. Před 3mi lety byla rekonstruována - nové rozvody vody, odpady, elektřina, vnitřní štukové omítky, podlaha a osazena novou kuchyňskou linkou. Chata dále nabídne i možnost nocování a prostorný sklep.

Pokud Vás nabídka zaujmula, kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle nbo přes kontaktní formulář níže.
Tešíme se na setkání s Vámi.

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.