• Zahrada, 4 000 m2, Bžany - Lysec

    865 000 Kč

Seznamte se...

Nastal čas na pořízení kousku přírody? A koukáte se po místě, které bude naprosto jedinečné? Máme pro vás něco speciálního.

V zastoupení majitele vám ke koupi nabízíme pozemek o celikosti 4 000 m2, který je vedený v katastru nemovitostí jako zahrada. Najdete jej pouhých 8 km od centra Teplic. V územní plánu je tato parcela vedená jako trvalý travní porost, a proto bude skvěle fungovat jako místo pro chov dobytka, skotu či pastvu a ustájení koní.

Výstava dle územně plánovací informace zde zatím umožněna není, ale co pozemek využít pro umístění mobilheimu? Na střechu umístíte solární panely s akumulátorem a víkendové dobrodružství může začít. 

Parcelu z jedné strany lemuje řeka Bílina a z druhé strany nově zbudovaná asfaltová komunikace v majetku obce Bžany. Sousedící parcely jsou užívány jako plochy pro zemědělce.

Zavolejte si o prohlídku pozemku ještě dnes! Budeme se na vás těšit.

CO BY VÁS MĚLO ZAJÍMAT:

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.