• Trvalý travní porost, 18 575 m² - Hostomice

    800 000 Kč

Seznamte se...

V exkluzivním zastoupením majitele vám nabízíme ke koupi zatravněný pozemek - orná půda o celkové ploše 18 575 m2 v obci Hostomice nad Bílinou a jak tušíte anebo víte, tak obec se nachází 3 km od města Bílina a 6 km od města Teplice.

Nabízený pozemek se nachází v těsné blízkosti mezinárodní silnice E442 -(13) sjezd Duchcov/Hostomice vedle průmyslového areálu bývalé cihelny Weinerberger.
Momentálně je pozemek pouze sečen tak, aby vlastník pozemku splňoval podmínky AEO (agroenvironmentální opatření).
Tento pozemek je ideální pro zemědělce chovatele, z okolí Teplic, který potřebuje navýšit kapacitu sečných ploch, aby si zajistil dostatek sena pro dobytek nebo koně, nebo je možné vrátit se k opětovnému obdělávání půdy tak, jak tomu bylo v minulosti.

Jestli vás tato nabídka zaujala, tak pište, volejte. Rád se s vámi do Hostomic zajedu podívat. 
Doporučuji se teple obléknout a vzít si kvalitní obuv. 
Přece jen, jsou to skoro 2 ha.
Budu se na vás těšit.

CO BY VÁS MĚLO ZAJÍMAT:

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.