• Střekovská vila

    4 300 000 Kč

    PRODÁNO

Vítejte ve vile

Prostorná, vícegenerační, multifunkční. Takovéto domy se dnes už nestaví.

Bude Vaším domovem, pokud hledáte bydlení pro svou rodinu. Bude Vám sloužit, pokud hledáte spojení bydlení a podnikání. Může být také skvělou investicí .

Klidná lokalita

Vila leží v okrajové, klidné části města Ústí nad Labem, v městské části Střekov.

Občanská vybavenost

Výborná dostupnost k veškeré občanské vybavenosti.

MHD

Zastávku městské dopravy najdete jen pár kroků od domu.

Vila Vám splní vše, co hledáte.

Seznamte se.
Podívám se na galerii Podívám se na popis

O vile

Vila leží na okraji Ústí nad Labem v městské části Střekov. Její poloha Vám zajistí neokoukatelné výhledy na celé město a panorama okolní přírody. Lokalita Vám nabídne bezpečný a klidný domov i plnou občanskou vybavenost v pěší dostupnosti.

Pro vaše děti můžete vybírat hned z několika mateřských škol a dvou základních škol. Volný čas pak můžete společně trávit na některém z několika hřišť nebo sportovných hal či na cyklostezce podél řeky Labe.

Vila, díky své velikosti, může nejenom plnit funkci domova. Její část může sloužit k podnikání či pronájmu, který může generovat velmi zajímavý měsíční výnos.

 

 

500 metrů

občanská vybavenost

3 minuty

autem do centra

1932 výstavba

historické budovy

367 kWh/m²/rok

energetická náročnost E

500

rozloha pozemku

189

obytná plocha

Detaily

O VILE

Vila je tvořena 4-mi podlažími. Ve dvou nadzemních jsou umístěny 2 byty po částečné rekonstrukci o dispozici 2+1 a velikosti 63 m2. V bytech byli při rekonstrukci ponechány některé z prvorepublikových prvků. V přízemním bytě to jsou zrenovované parkety a dřevěná trojkřídlá okna v ložnici a koupelně. Ve vrchním bytě jsou zanechány původní dveře s kováním i zárubně a rovněž dřevěná okna v ložnici. Na jižní a západní straně domu byla v roce 2017 vyměněna okna za plastová s izolačním dvojsklem.

V suterénu je další byt 2+1 stejné velikosti, který na svou rekonstrukci teprve čeká. Můžete jej proto přetvořit na místo pro wellness, kancelář, provozovnu nebo další byt.

Vila je celopodsklepená a disponuje vysokou půdou, která může být po rekonstrukci využíván jako další obytný prostor.

Ve vile je 6 komínů. Dva z nich jsou vyvložkovány a využívány pro odvod spalin z kombinovaných plynových kotlů, které vytápějí byty v nadzemních podlažích. Zbytek je možno využít pro krbová kamna.

Všechny byty mají vlastní elektro hodiny, obývané byty plynové hodiny a podružné vodoměry. Ideální pro vícegenerační bydlení či na pronájem.

Na pozemku se kromě jabloně a třešně nachází dřevěná dílna na uskladnění zahradní techniky a 2 garáže.

INVESTIČNÍ NEMOVITOST

Bytů k pronájmu o dispozici 2+1 je v Ústí nad Labem nedostatek (na realitním portálu Sreality je k datu 20.8. inzerováno 19 nabídek). Stejně tak nabídek pronájmů garáží (na realitním portálu Sreality je k datu 20.8. inzerováno 6 nabídek).

Při průměrném tržním nájmu i s ohledem na investici do rekonstrukce suteréního bytu je zde proto možnost dosáhnout zajímavého zhodnocení.

 

 

 

 

 

NABÍDKA FINANCOVÁNÍ

CHCETE SI DOMLUVIT PROHLÍDKU?

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.