• Stavební pozemek v Dubí, 604 m²

    1 200 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

V exkluzivním zastoupení majitele vám ke koupi nabízíme stavební pozemek o ideální velikosti 604 m2.

Pozemek najdete naproti známé restauraci U Marty v Dubí - Bystřici, které je vzdáleno pouhých 4,5 km od centra Teplic. Je s východní orientací a leží při obecní příjezdové cestě. Pozemek je rovinatý s přítkým vstupem a rozměry 15 x 40 m.

Dle územně plánovací informace je pozemek určený pro výstavbu o neomezené zastavitelnosti a typu výstavby od rodinných domů po hotely, kde je výstavba regulována omezením na maximálně 4 nadzemní podlaží včetně podkroví. Nepřípustná je v této lokalitě stavba čerpací stanice.

Inženýrské sítě jsou umístěny v silnici u pozemku. Přípojka vody a kanalizace je možná přímo u pozemku.

V obci je plná občanská vybavenost včetně několika škol a školek, obchodů, lékaře, zastávek MHD i restaurací.

Velikost

604 m2

Určení

Stavební pozemek

Umístění

Klidná část obce

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.