• Stavební pozemek, 574 m2, Krupka

    1 689 000 Kč

    PRODÁNO

TATO NEMOVITOST JE JIŽ PRODÁNA.

Rádi byste ještě tento rok začali s výstavbou vašeho rodinného domu? Žádný problém!

V zastoupení majitele vám nabízíme pozemek s již vydaným stavebním povolením na stavbu přízemního rodinného domu o zastavěné ploše 86,5 m2. Najdete jej v nově vzniklé ulici Akátová v Krupce - Bohosudově.

Tento nový satelit o 15 parcelách má již vybudovanou vnitřní infrastrukturu, na které s nákupem pozemku získáte 1/24 podíl. Z jedné strany jej lemuje Unčínský potok a z dalších 2 stran plochy zeleně v podobě sadů a zahrad. Tento satelit má tak velmi příjemnou atmosféru, která přispěje k vašemu relaxu, až zde bude váš vysněný dům stát. 

Maximální zastavitelnost v této lokalitě je územním plánem stanovena na 20 %. Projekt je tak možné upravit dle vašich preferencí a zastavěnou plochu pozemku rozšířit až na 114 m2. Pokud vám ale ke spokojenému bydlení bude postačovat dispozice 3kk, můžete se držet schválené stavební dokumentace k energeticky pasivní dřevostavbě domu typu Bungalov 68 od firmy PasivTech, k níž další informace najdete zde.

 

Nákupem tohoto pozemku získáte následující profit:

  • úsporu času a starostí s vyřizováním stavební dokumentace
  • kompletní schválenou projektovou dokumentaci se stavebním povolením
  • možnost okamžité výstavby
  • pozemek v lokalitě obklopené zelení s výhledy na Krušné hory i České středohoří
  • strategicky skvěle umístěný domov s perfektní dostupností do Ústí nad Labem, Teplic, Děčína i Prahy v místě s kompletní občanskou vybaveností

 

Nezmeškejte svou příležitost bydlet v novém ještě tento rok a zavolejte si o prohlídku ještě dnes.

Budeme se na vás těšit!

 

 

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.