• Stavební pozemek, 4211m², Všechlapy

    2 200 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

V zastoupení majitele vám nabízíme rovinatý pozemek v rekreační oblasti u vodní nádrže Všechlapy. 
V absolutním soukromí se na pozemku o velikosti 4211 m2 nachází zbytky stavby, která sloužila v 80. letech jako jachtařský klub. Stavba je momentálně ve značném dezolátním stavu a spíše se nabízí její stržení a na původních základech postavení zděné chaty, anebo dřevěného srubu. Původní zastavěná plocha objektu je  307 m2.

K objektu se dostanete po obecní příjezdové cestě.

Majitel má uzavřenou smlouvu s ČEZ o odběru elektrické energie a čeká na umístění rozvaděče, který bude ve vzdálenosti 150 m od stavby.
Vodovodní šachta je umístěna mimo pozemek a je osazena měřícím zařízením. Vodovodní přípojka je vzdálena od stavby 350 m.
Pod částí pozemku vede vodovodní potrubí, které zásobuje vodou firmu AGC (věcné břemeno na listu vlastnictví).
Kanalizační sít v této části obce není. V minulosti bylo řešeno jímkou.


Mile rádi vám vše ukážeme na místě, stačí si jen domluvit termín prohlídky.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.