• Stavební pozemek 1.698 m²

    2 350 000 Kč

Seznamte se...

Exkluzivně vám nabízíme v zastoupení majitele rovinaté pozemky parc. č. 49/82, 70/23, 70/22, 49/65, které se prodávají jako celek. 
V součtu se tedy jedná o celkovou plochu pozemku 1.698 m² určenou pro výstavbu rodinného domu.
Pokud hledáte větší pozemek v klidné lokalitě a chcete se vyhnout velkokapacitním satelitům, tak tato nabídka je přesně pro vás.
Dle územně plánovací informace je maximální zastavitelná plocha pozemků 20 %, a proto je vhodný i pro výstavbu většího rodinného domu max. však 340 m². Ve spojení s plochou pozemku 1698 m²,  tak bude vyhovovat i náročnějším zájemcům, kteří preferují prostor a soukromí. 
Pozemek je částečně oplocen a vjezd je umožněn z polní cesty. S pozemkem se prodává i 1/4 podíl na příjezdové cestě parc. č. 70/11.

V této části obce není kanalizace. Vodovodní řád vede souběžně s hlavní asfaltovou komunikací. 

Na pozemku je umístěn vodovodní přivaděč. Na jeho umístění se podívejte ZDE.

Obec Zabrušany je vzdálena 3 km od Duchcova, 8 km do centra Teplic a 8 km do centra Bíliny.

Krásných pozemků určených k výstavbě RD není mnoho a bydlet jen kousek od města a zároveň na vesnici se stává stále oblíbenějším trendem.
Jedná se o poslední stavební pozemek v této lokalitě.
Zavolejte si o prohlídku ještě dnes.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

O lokalitě

Zabrušany

Obec Zabrušany a její okrajové části mají aktuálně 1143 obyvatel. Z občanské vybavenosti zde najdete vše, co je k životu budete potřebovat. I. stupeň základní školy, 2 mateřské školy, poštu, knihovnu, prodejnu potravin (v rámci objektu), zastávku MHD do Teplic i Bíliny, vlakovou zastávku Želénky na trase Ústí nad Labem-Chomutov s pravidelným spojem. Za pozornost stojí jistě i vodní nádrž Všechlapy, která je pravidelně navštěvována rybáři. Svou polohou je obec Zabrušany pro život ideální. Leží 2,5 km od nájezdu na silnici I/13, odkud jsou Teplice nebo Bílina vzdáleny pouze 4 km.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.