• Startovací byt 2kk v Kladně

    1 551 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Ať už hledáte skvělý, startovací byt nebo byt jako vhodnou investici, určitě Vás zaujme nabídka bytu téměř v centru Kladna o velikosti 2+kk.

Výhodná je nejen jeho poloha v krásném prostředí Kročehlav, odkud je všude kousek - za sportem, do přírody, k lékaři, do supermarketu nebo za kulturou, ale také kompletně prosklenná lodžie, která je součástí bytu orientovaná na JZ.
Nachází se v 7.patře kompletně zrekonstruovaného domu v ulici Ostravská a jeho součástí je i sklep a komora na patře u bytu.

Velkým benefitem tohoto bytu jsou i nízké provozní náklady.

Byt je nyní připraven k okamžitému nastěhování, proto si zavolejte o prohlídku co nejdříve.
Těšíme se na Vás.

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.