• RD ve Svádově

    3 800 000 Kč

Seznamte se ...

V zastoupení majitele vám ke koupi nabízíme prostorný rodinný dům vzdálený pouhých 5 km od centra Ústí nad Labem.

Dům byl postaven před zhruba 150 lety v tehdejší samostatné obci Svádov, která, jako další okolní obce na břehu Labe, patřila do oblastí sloužících pro zemědělství. Tuto tradici si Svádov, který je dnes součástí města Ústí nad Labem spadající pod městskou část Střekov, drží dodnes. Najdete zde například známou pěstírnu "Zahrada Svádov", proslulou svými jahodami a láskou k řemeslu. Kromě té ve Svádově či blízkém okolí najdete i základní občanskou vybavenost včetně vlakové stanice se spoji do Děčína, Zubrnic i na Střekovské nádraží.

Architektura hospodářských stavení se ve Svádově nezapře, a to ani v případě Vašeho nového domu. Prostor, který vám nabídne, byl dříve využíván pro účel bydlení, skladování a chov dobytka. Vše pod jednou střechou. Dnes je tomu samozřejmě jinak, ale užitná plocha, ta zůstala. 301 m2 ve dvou patrech včetně podkroví, které by mohlo sloužit ke zobytnění. Potenciál je to vskutku obrovský i vzhledem k tomu, že Svádovem probíhá slavná Labská stezka, cyklotrasa vedoucí od pramene až k moři. Máte-li podnikatelského ducha, můžete zde vytvořit skvělé zázemí pro cyklisty z celé Evropy. Pro svůj podnikatelský záměr můžete využít také zahradu, která je rovinatá, celodenně slunná s velikostí 640 m2.

Je-li váš záměr ale jiný a dům hledáte výhradně pro vlastní potřebu, věřte, že zde vytvoříte úctyhodné obytné prostory pro celou vaší rodinu, troufnu si napsat – ať je jakkoliv velká. Sice to bude vyžadovat trochu více času a úsilí, na druhou stranu si na rekonstrukci plně dohlédnete a nestane se vám tak, že byste pořídili zajíce v pytli. Nebo, že to nedopadne podle vašich představ, jako se to stalo současnému majiteli v roce 2018, kdy byla po výměně střešní krytiny v plánu hydroizolace základů. Vlivem všech nešťastných náhod došlo po výkopových pracích k usmyknutí základů části domu a zborcení nároží. Prvotní beznaděj ale byla zahnána s verdiktem statika, který konstatoval, že dům přežije. No bodejť by ne, jak by řekli naši předci, když přežil 2 války. Štěstím v tomto neštěstí byla stavební firma s 20 letou historií, která domu vrátila jeho původní podobu. Pár šrámů sice ještě má, je ale bezpečně připraven pro bydlení další rodiny, což potvrzuje aktuálně zpracovaná statická zpráva, kterou s další dokumentací najdete zde.

Tento dům vydržel již mnohé a tak věřím, že právě vám bude silným partnerem pro váš další život. 

Těším se na viděnou.

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.