• RD podle vlastních představ

    1 900 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Dům, který Vám nabízím v malebné vesnici Kostomlaty pod Milešovkou, svou dispozicí 4+1 uspokojí jak manželský pár, tak i rodinu s dětmi. A děti tu budou opravdu šťasné. Na zahradě, která má velikost 1122 m², jim můžete vystavět bazén i pískoviště a stále zbyde dostatek místa pro ovocné stromy a keře, které se tu nachází, i vaší relaxační zónu s výhledem do CHKO Českého středohoří.

Užitná plocha domu je 150 m² a určený je ke kompletní rekonstrukci, která by měla obsahovat zejména rekonstrukci veškerých rozvodů. Věřím ale, že až toto budete mít za sebou, dům se vám odmění krásnou atmosférou, dostatkem světla a hlavně – tolik vyhledávaným klidem pro život.

Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev vody pak elektrický bojler o objemu 120 l. Dům je z 1/4 podsklepen.

K využití je dále na zahradě letní kuchyně s terasou a zahradním krbem, kůlny a velkým benefitem je i vstup k nedaleké vodní nádrži přes zadní část zahrady.

V obci je téměř plná občanská vybavenost (obecní úřad, pošta, škola, školka, hospoda, menší obchod, řeznictví, kadeřnictví).

Budu se na Vás těšit při osobní prohlídce.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.