• RD Novosedlice

    3 936 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

V zastoupení majitele vám nabízím ke koupi jedinečný rodinný dům na předměstí Teplic, v Novosedlicích.

Leží v ulici Jindřišská a jeho jedinečnost tkví zejména v tom, že jako jediný má zahradu orientovanou před dům. Mimo to se jedná o dům s osmi místnostmi, ač na to zvenku vůbec nevypadá, čímž může skvěle fungovat i pro dvougenerační bydlení. Takových domů je nyní na Teplicku minimum.

Dům je po kompletní rekonstrukci interiéru, která proběhla v roce 2019. Obě patra disponují koupelnou se samostatnou toaletou a také přípravou na usazení kuchyňské linky přesně podle vašeho vkusu. 
Vytápění zajišťuje nový elektrický kotel. Kdo ovšem dává přednost vytápění krbem, může využít hned 3 komíny s šesti průduchy. Ohřev vody v domě zajišťuje nový elektrický, 180 l bojler.

Na zahradě, která se vám bude skvěle udržovat, stojí samostatná zděná garáž, a k parkování je zde i zpevněná plocha pro jedno vozidlo. Volné chvíle si pak můžete užít s rodinou u venkovního krbu.

Zavolejte si o termín prohlídky ještě dnes.
Budeme se těšit na setkání s vámi.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.