• RD Krupka, 161 m2

    2 960 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

V zastoupení majitele vám rádi nabídneme ke koupi rodinný dům o dispozici 4+1 v historickém městě Krupka, městské části Bohosudov .

Samostatně stojící dům je určen do celkové rekonstrukce, která by měla obsahovat zejména rekonstrukci veškerých rozvodů (vody, odpadů, elektřiny, topení a popř. i plynu, pokud se rozhodnete zachovat tuto variantu vytápění), podlah a střešní krytiny. 
V celém domě proběhla výměna oken za plastová a také plynového kotle, který je odvětráván komínem opatřeným novou nerezovou vložkou. Druhý komín není využíván, a je tak možnost připojit i krbová kamna.

Za domem najdete garáž se zastavěnou plochou 6,6 x 5,9 m s vlastním vytápěním a zásuvkou na 380 V.

Pozemek sice není příliš velký, což může být výhodou pro ty z vás, kteří netouží trávit hodiny sekáním trávy a chcete mít za 20 min hotovo. No a pokud jste přece jen nadšení botanici - šlechtitelé, tak vás mohu uklidnit - místo pro záhonek tady je. Máme pro vás dalších 150 m2, které jsou v nájmu od města za symbolických 50 Kč/rok. Pozemek přímo navazuje na zahradu u domu a momentálně se nevyužívá a samozřejmě podle toho také vypadá! Je potřeba trochu zdravého nadšení, péče a za pár desítek hodin bude zase ve skvělé kondici.
Určitě bych nerad opomenul přítomný sklep, který je u dnešních novostaveb drahým luxusem. Ten náš je pod 1/2 domu a je zde umístěn plynový kotel.

Jestli jsme vás navnadili, budeme se těšit na prohlídku s vámi.

Dispozice

4+1

Stav

K rekonstrukci

Občanská vybavenost

v docházkové vzdálenosti

NEMOVITOST JE PRODÁNA

CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT:

Dokumentace

Nabídka financování

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

O lokalitě

O Krupce

Město Krupka se nachází přibližně 5 km severně od Teplic na úpatí Krušných hor. Žije zde přibližně 13 tisíc obyvatel. Leží v okrese Teplice, v Ústeckém kraji. Rozloha katastrálního území Krupky je 4 687 ha se značnými výškovými rozdíly. Centrum města (Bohosudov) leží v nadmořské výšce 262 m n. m. Nejníže položenou částí je rybník Kateřina poblíž Soběchleb v nadmořské výšce menší než 200 m n. m. Nejvýše položeným místem je vrchol Komáří hůrka v nadmořské výšce 807 m n. m., na který vede lanová dráha.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.