• RD Kostomlaty

    2 300 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

V zastoupení vlastníka nabízíme exkluzivně k prodeji dvoupodlažní RD Kostomlatech pod Milešovkou, který oceníte zejména, pokud pro své bydlení vyžadujete naprostý klid a přírodu v dosahu. 

Nabídne Vám vnitřní dispozici 3+1. Dům je aktuálně velmi příjemně řešen, a to na část denní v přízemí, kde kromě obývacího pokoje najdete také kuchyň a koupelnu, a na část noční v patře, kde jsou 2 ložnice. Pokud byste ale potřebovali, je možné stavební úpravou dosáhnout rožšíření dispozice domu o další pokoj, a to rekonstrukcí podkroví.


Dům je z části podsklepený, aktuálně vytápěn plynovým kondenzačním kotlem, který je napojen na 2 roky starý rozvod topení v mědi. Ohřev teplé vody aktálně zajišťuje starší elektrický bojler, který spolu s rozvody vody, odpadů a veškeré elektroinstalace bude nutný vyměnit. Rodinný dům spadá do kategorie před kompletní rekonstrukcí.


Přímo na pozemku je vybudována zpevněná parkovací plocha, dále stodola a za domem je prostor pro chov domácího zvířectva.
U domu najdete zahradu o výměře téměř 1.000 m², která vám poskytne dostatek prostoru pro vlastní realizaci.


Zavolejte si o termín prohlídky ještě dnes. 
Budu se na vás těšit.

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.