• Pronájem 3+kk+B, 67 m2, OV, Březová, Teplice

    12 500 Kč + voda 500 Kč/os. + elektřina

    PRONAJATO

TATO NEMOVITOST JE JIŽ PRONAJATA.

V zastoupení majitele Vám k pronájmu nabízíme byt v osobním vlastnictví v nejvyhledávanější části Teplic na Nové Vsi.

Najdete jej v ulici Březová, ve 2. patře cihlového bytového domu, který byl kolaudován poměrně nedávno - v roce 2005. Zasazen je na nejvyšší místo pod Věžový vodojem, jednu z dominant Teplic, do zeleně v podobě lesů a luk. Nesmí vás proto překvapit, že častými návštěvníky této lokality jsou srnky a jiná lesní zvířata.  

Bytový dům je ve výborném technickém stavu, a tak zde nejsou plánovány žádné větší opravy. Vnitřní prostory domu jsou vybaveny kamerovým systémem, a dá se proto předpokládat, že vaše bydlení zde bude po všech stránkách klidné a bezpečné. Dům je s bezbariérovým vstupem a moderním výtahem. K bytovému domu patří i okolní zahrada o velikosti 1 525 m2, kde je vybudováno ohniště a dětské pískoviště pro obyvatele domu.

V pěší dostupnosti domu je základní občanská vybavenost v podobě dvou večerek, restaurace Rozhled s cukrárnou, zastávky MHD a základní školy. Tu další pak najdete v centru Teplic, které je vzdáleno pouhé 3 km.

Váš nový byt se nachází ve 2. patře. Orientován je na východní stranu s výhledy do zeleně skrze veliká okna, která zajišťují i v odpoledních hodinách dostatek denního světla. Dispozičně je řešen jako 3+KK s balkónem. Vnitřní užitná plocha bytu činí 62,1 m2, balkón vám pak bydlení zvětší o další 4 m2. V přízemí domu je umístěný zděný sklep s velikostí 1,2 m2 a výškou stropu cca 3 m. Pohodlně tak zde zavěsíte i 3 kola a stále vám zbyde dostatek prostoru na další sportovní vybavení.

Byt zůstává vybaven vestavnou skříní a kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem, elektrickou varnou deskou a digestoří.

O vytápění v bytě se postarají elektrické přímotopy a podlahové topení v koupelně, o ohřev vody 120 l. bojler zn. Dražice. 

 

NÁKLADY BYTU:

Kauce (jistota): 25 000 Kč

Realitní odměna: 12 500 Kč

Nájemné: 12 500 Kč

Zálohy: voda 500 Kč/os./měs.

Elektřina na nájemníka (předpokládáná postačující záloha vzhledem k současným cenám za kWh cca 5.500 Kč/měs., vyúčtování spotřebované energie za předchozí rok najdete ZDE).

 

Byt je připravený k okamžitému bydlení. Stačí nám zavolat a domluvit si prohlídku. 

Těšíme se na setkání s vámi!

CO BY VÁS MĚLO ZAJÍMAT:

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.