• Prodej RD, 210 m² (619 m²), Dubí

    3 246 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

V zastoupení vlastníka nabízíme exkluzivně k prodeji třípodlažní RD v Dubí - Bystřici, který oceníte zejména, pokud jste velká rodina, nebo jste náročnější na prostor. 

Nabídne Vám vnitřní dispozici 4+1, kdy obývací pokoj v přízemí má úsctyhodných 36 m². Dům je aktuálně velmi příjemně řešen, a to na část denní v přízemí, kde kromě obývacího pokoje najdete také kuchyň s novou kuchyňskou linkou a 2 samostatné toalety, a na část noční v patře, kde jsou 3 samostatné ložnice a 2 koupelny. Pokud byste ale potřebovali, je možné drobnou stavební úpravou dosáhnout původní dispozice 2 x 2+1, neboť příprava na umístění 2. kuchyně je v patře připravena.

Vnitřní dispozici domu ovšem lze dále rozšířit, a to rekonstrukcí půdního prostoru, kde může vzniknout další obytné podlaží. 


Dům je celo - podsklepený a nachází se zde zdroj vytápění celého domu - starší plyn. kotel, který slouží i pro ohřev teplé vody. 


Přímo na pozemku je vybudována zpevněná parkovací plocha, která je využívána jako stání až pro 4 osobní vozy. 
Za domem je zahrada o velikosti 514 m², kde najdete skleník a dostatek prostoru pro vlastní realizaci.
Na pozemku je vodní jímka 8 m³, která slouží jako retenční nádrž pro sběr dešťové vody, kterou je pak možné zavlažovat celý pozemek.


Ve druhém NP jsou nová plastová okna s trojskly a budova je ze dvou stran zateplena.


Zavolejte si o termín prohlídky ještě dnes. 
Budu se na vás těšit.

ID ZAKÁZKY

P00007

Stavba

Smíšená

Umístění objektu

Klidná část obce

POČET PODLAŽÍ

3 včetně 1 podzemního

Plocha zastavěná

105 m2

Užitná plocha

340 m2

Plocha pozemku

619 m2

PENB

"D" (574,0 kWh/m2 za rok)

Stav objektu

Dobrý

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.