• Pozemek pro výstavbu, 2 264 m2

    3 538 000 Kč

Seznamte se...

V zastoupení majitele vám exkluzivně nabízíme stavební pozemek určený pro komerční využití o celkové ploše 2264 m², který se nachází ve městě Most. 
V této části města je v plánu výstavba 11 bytových domů a 84 rodinných domů a to včetně kompletní infrastruktury, která je ve fázi příprav. Projekt si můžete prohlédnout ve fotografiích. 

Na základě Územně plánovací informace jsou přípustné stavby pro bydlení s minimálně třemi nadzemními podlažími, dále stavby a zařízení veškeré občanské vybavenosti, parkovací plochy nadzemní i podzemní. Dále jsou přípustné stavby supermarketů do 1 500 m², prodejní plochy a čerpací stanice.

V těsné blízkosti se nachází BauMax a dle poslední Územní studie se plánuje výstavba nákupního centra Kaufland, kde se s tímto pozemkem počítá pro výstavbu parkovacích míst k nákupnímu středisku. viz. foto

Více informací Vám rádi sdělíme při osobní prohlídce.

DOKUMENTACE K NÁHLEDU

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.