• Pozemek Lysec

    1 700 000 Kč

    REZERVOVÁNO

Seznamte se...

V zastoupení majitele vám exkluzivně nabízíme k prodeji soubor pozemků části obce Bžany - Lysec.

Pozemky mají celkovou rozlohu 5.320 m2, z čehož 1.664 m2 je územním plánem určeno pro výstavbu objektu venkovského typu o max. 2 nadzemních podlažích s půdním prostorem, a 3.566 m2 je vedeno jako orná půda. Pozemky jsou zpřístupněny z obecní asfaltové komunikace. Schváleno je připojení pozemku na elektřinu a dále je zde možnost napojení na vodovodní řád. Připojení obou sítí je možné v místě obecní komunikace, cca 60 m od přípojného místa. Dokumentaci naleznete níže.

Kanalizace a plynofikace v obci není vybudována.

SOUBOR POZEMKŮ SE NABÍZÍ JAKO CELEK A MAJITEL NEZVAŽUJE ROZDĚLENÍ ČI ODPRODEJ POUZE JEDNÉ ČÁSTI.

Část obce Bžany-Lysec leží pouhých 8 km od centra Teplic. Dopravu zajišťuje MHD ve směru Bílina-Teplice. Nemovitost bude vhodná pro zájemce hledající klid a dostatečný prostor na vlastní realizaci.

Pro více informací nás kontaktujte.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.