• Pozemek, 2.035 m2, Chlum u Děčína

    1 997 000 Kč

Seznamte se...

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi soubor stavebních pozemeků v CHKO Českého středohoří pouhých 8 km od Děčína v osadě Lesní Mlýn.

Stavební pozemky o velikosti 2.035 m2 jsou dle územně plánovací informace vedeny jako pozemky vhodné pro výstavbu rodinného domu venkovského typu či výstavbu objektu k individuální rekreaci. Na pozemku najdete zbytky z vyhořelé roubenky koulaudované jako rodinný dům, která zde stávala.

Přípustná je též výstavba rodinné farmy. Pokud plánuje uskutečnit zde tento záměr, jistě oceníte skutečnost, že součástí prodeje jsou dále parcely vedené jako trvalý travní porost o celkové výměře 2.578 m2.

Všechny pozemky jsou se skolem od 17 ° vyjma té části, která sloužila v minulých letech jako zahrada k roubence, jsou ochraně II.-IV. pásma CHKO a dále v ochrannném pásmu lesa.

Na pozemky je přivedena elektřina a příjezdové cesty jsou ve vlastnictví České republiky a jsou nezpěvněné.

 

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.