• Penzion Biograf, Klíny

    6 900 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Pokud hledáte ke koupi rodinný penzion, je tento určený právě pro Vás.

Nachází se nad Litvínovem na Mostecku v obci Klíny, které jsou vzhledem k výhodné poloze celoročně vyhledávaným místem odpočinku českými, ale i německými návštěvníky. Toto rekreační středisko nabízí nejen skiareál s pěti sjezdovkami a čtyřsedačkovou lanovku, snowpark, sáňkařskou dráhu, více než 65 km upravených běžeckých tratí nebo indoorové aktivity, ale i outdorový park s lezeckou stěnou, terénní koloběžky nebo cyklo trasy či multifunkční sportovní halu.

Samotný rodinný penzion pro hosty nabízí nadstandardní ubytování v pěti pokojích s vlastním sociálním zázemím a kapacitou 17 lůžek (11 lůžek + 6 přistýlek). Disponuje také plně vybavenou gastrokuchyní, společenskou místností, saunou, barem a restaurací. Samozřejmostí je recepce a lyžárna.
Penzion prošel celkovou a nákladnou rekonstrukcí v roce 2013 a v tomto rekreačním areálu patří k nejluxusnějším.
Parkování je umožněno na vlastním parkovišti a dalších skoro 900 m² pozemku je možné přizpůsobit a dále tak rozšiřovat Vaše podnikání.

Vřele Vám doporučujeme prohlídku tohoto jedinečného objektu.

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.