• Novostavba RD 4+kk

    6 675 000 Kč

    REZERVOVÁNO

TENTO DŮM JE PRO VÁS STVOŘENÝ

 

 

DISPOZICE

4+KK+3 KOUPELNY

KOLAUDACE

07/2021

PODLAHOVÁ PLOCHA

137 m2

JEDNODUŠE IDEÁLNÍ

Dispozice 4+kk na 137 m2 podlahové plochy, podlahové topení, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, 2 dílny. Co víc vaše rodina potřebuje?

 

Lokalita disponuje rychlým nájezdem na dálnici D8 ve směru Ústí n. Labem - Praha.

SEZNAMTE SE

O domě

Novostavba byla kolaudována v červenci tohoto roku. Vznikla kompletní rekonstrukcí a přestavbou přízemního staršího rodinného domu z 1. poloviny 20. století s nástavbou 2. podlaží. 

Z původní stavby bylo použito pouze obvodové zdivo, které je smíšené. Zatepleno bylo zvnějšku polystyremen o tl. 150 mm. Stavba byla částečně podsklepena. Sklep byl zachován a rekonstruován na technickou místnost, kde se nyní nachází elektrický bojler pro ohřev teplé vody. Vytápění domu je řešeno elektrickým podlahovým topením.

Základy domu jsou izolovány nopovou folíí a drenáží.

V přízemí domu byly vystavěny nové sádrokartonové příčky pro umístění 1.koupelny s rohovou vanou a přípavou na umístění pračky. Dále přízemí disponuje velkorysým obývacím pokojem s kuchyňským koutem a jídelnou. Kuchyně zůstává plně vybavena vestavěnými spotřebiči a volně stojící dvoukřídlou lednicí. Celý prostor přízemí je v harmonii se zahradou, se kterou jej propojují francouzská okna. Celému prostoru dodává okouzlující denní světlo v odpoledních hodinách západ slunce nad přilehlými lesy.

2.nadzemní podlaží je vystavěno z YTONGU tl. 300 mm a jako přízemí je zatepleno polystyrenem o tl. 150 mm. 2.podlaží tvoří druhá koupelna se sprchovým koutem, menší pracovna a 3 samostatné ložnice, kdy rodičovská je vybavena 3.koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Střecha domu je rovná s plechovou krytinou, zateplena skelnou vatou o tl. 360 mm.

 

Dům je napojený na vodovodní a elektrickou síť, plynofikace v obci není zbudována. Do dvou let by v obci měla začít výstavba kanalizační sítě. Do té doby dům využívá ČOV.

 

 

 

Na zahradě za domem najdete skladovací prostory ve formě dílny s velikostí 20 m2 a garáže se zastavěnou plochou 19 m2. Oba prostory jsou zděné a napojeny na elektřinu.

Garáž může složit jako sklad, uskladnění motocyklu či čtyřkolky. Do garáže není umožněn vjezd automobilu z důvodu zúženého průjezdu.

Na zahradě najdete dále kopanou studnu.

 

 

Nabídka financování

 

 

Připravujeme...

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.