• Novostavba pouze 20 min. od Prahy

    4 810 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Předposlední dům na konci slepé ulice v krásné lokalitě Přírodního parku Džbán v těsné blízkosti lesa. Tak by se dala definovat novostavba rodinného domu, který Vám exkluzivně nabízíme na prodej v obci Svinařov, jen 20 min jízdy autem od Prahy, 10 min. od Kladna.

Dům byl postaven a kolaudován v roce 2011 a uspokojí jak manželský pár, tak i rodinu s dětmi. 
Dominantou domu o dispozici 4+kk je velkoryse prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní ve tvaru L (43 m²). Funkční a moderní design v kombinaci s kvalitními spotřebiči doplňuje nadčasová kombinace barev a použití kvalitního kování značky Blum a celovýsuvné systémy se zpomalovacímy dojezdy. Kromě dvou ložnic, pracovny, prostorné koupelny a technické místnosti je v domě k dispozici také půdní prostor, kde je možné vybudovat půdní vestavbou další pokoje.

Dům je zateplený - nízko energetický, instalována byla plastová okna s izolačními dvojskly. Vytápění v celém domě zajišťuje elektrický kotel s deskovými radiátory. Ohřev vody zajišťuje bojler. Bezpečnostní dveře a monitorovací systém s pohybovými čidly po celém domě je samozřejmostí. Půdní prostor je zpřístupněn z pracovny výsuvným schodištěm. Elektoinstalace včetně jističů, jsou vyvedeny i do půdního prostoru. 

Na pozemku o velikosti 1.371 m² je záložní zdroj vody v podobě vrtané studny (16,5 m hluboké).
Před domem byla započata v roce 2016 stavba garáže s dílnou 84m² (stavební povolení a projektová dokumentace k dipozici na prohlídce).
Za domem zkolaudována stavba zahradního domku (20 m²), který využijete k uskladnění veškeré zahradní techniky.

Milovníci ovocných stromů si příjdou na své. Na zahradě najdete švestky, jabloně, několik druhů třešní, ořech (bílý, červený), líska, jeřabina.

Rád se s Vámi uvidím na prohlídce.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.