• Nadstandardní 3+1

    2 546 000 Kč

    PRODÁNO

Stylový byt 3+1 s nebytovým prostorem

Elegance, design, styl a prostor.

To jsou termíny, které přesně definují jedinečný byt, který je aktuálně na prodej.

Nastal čas přestěhovat se do vlastního?

Zavolejte mi Zjistěte více

Vítejte doma...

Předností má tento byt hned několik.

Tou první je již celková rekonstrukce, která z bytu vytvořila jedinečný designový domov, při níž vznikl prostor pro samostatnou šatnu i komoru v části kuchyně pro umístění spotřebičů (lednice, pračka, sušička).

Druhou předností je koupelna s podlahovým topením, která disponuje rohovou vanou i sprchovým koutem.

Okna obou ložnic jsou orientovány do zeleně za domem, což zaručí kvalitní spánek, v čemž spatřuji přednost číslo tři.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem je se západní orientací. Zejména v odpoledních hodinách proto oceníte příjemné prosvětlení celého bytu a také na tuto část navazující, téměř 6ti metrovou zasklenou lodžii, která přímo vybízí k vychutnání skleničky vína po práci.

Čtvrtou předností je sousedící nebytová jednotka (bývalá kočátkárna) o velikosti 18 m², která je součástí prodeje této nabídky. Využijete jí jistě jako skladovací prostor či dílnu a pro tento účel jistě oceníte i zabezpečení jednotky zabezpečovacím systémem zn. Jablotron. 

Pátou předností je pak prostorná komora na patře domu, hned vedle bytu. Bude ideální pro uložení sportovních a jiných potřeb.

Jednoduše ideální byt s výhodami domu ve fungujícím a kvalitním SVJ, kde předsedou je váš budoucí soused, a jehož fond oprav činí více jak 3.000.000 Kč. 

92 kWh/m²/rok

energetická náročnost "C"

72

podlahové plochy bytu

18

nebytový prostor

DOKUMENTACE

K BYTU

Byt je po celkové rekonstrukci z roku 2009, kdy došlo k demontáži všech původních umakartových příček, a po výměně elektroinstalace a nových rozvodů vody a odpadů byly vystavěny příčky sádrokartonové. Při rekonstrukci bylo myšleno prakticky, a tak je byt vybaven množstvím zásuvek pro spotřebiče a koupelna disponuje podlahovým topením.

Vedle bytu sousedící nebytový prostor je také po rekonstrukci a disponuje navíc zabezpečovacím systémem značky JABLOTRON.

Přeplatky ve výši 15.000 Kč jsou vypláceny každoročně v dubnu. Vyúčtování si můžete stáhnout níže.

Dispozici si můžete prohlédnout v příloženém 3D půdorysu.

K SVJ A DOMU

Společenství vlastníků jednotek Antonína Sochora 1315, 1316, 1317, hospodaří velmi ukázkově s prostředky SVJ. Ve fondu oprav se nyní nachází téměř 3.500.000 Kč, čehož potvrzení si můžete stáhnout níže.

Bytový dům je bez závazaků ve formě hypotéky nebo úvěru. Žádná rozsáhlá rekonstrukce objektu v nejbližší domě plánovaná není, vyjma výmalby společných částí domu a po výběru dodavatele také výměny vodoměrů.

Správu domu zajišťuje OTTO Teplice, s.r.o.

PLÁNUJETE PRODEJ SVÉ NEMOVITOSTI?

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Reference

O lokalitě

ŠANOV II.

Samostatnou předností této nabídky je lokalita Šanov, kde se byt nachází. Najdete tu totiž úplně vše, co ke spokojenému  bydlení budete potřebovat, a navíc - v docházkové vzdálenosti. Zastávka MHD Teplice, Šanov II. 91 m, parkoviště 72 m, obchod Coop + pošta 98 m, ZŠ a MŠ Koperníkova 317 m, a nespočet možností pro volnočasové aktivity.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.