• Mezonet 3+1 v Chomutově

    695 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Exkluzivně Vám nabízíme mezonetový byt 3+1+2L v osobním vlastnictví v ulici Kundratická, který se nachází ve 2-3NP. 
Po vstupu do bytu máte pocit, že se pohybujete v interiéru domu. Originálně řešená dispozice vám umožňuje mít mimoúrovňové rozdělení pasivní - odpočinkové části bytu umístěnou ve 2.NP od té aktivní, která je ve 3.NP. To nabízí dostatek klidu a soukromí pro každého z členů z rodiny.

Byt prošel v několika letech částečnou rekonstrukcí - plastová okna, plovoucí podlahy, PVC, dlažba, snížené podhledy nad schodištěm + bodové osvětlení. Ve 2.NP se nachází koupelna s odděleným WC, ložnice s vestavěnou šatní skříní a přístupem na lodžii a dětský pokoj. Ve 3.NP se kromě kuchyně nachází dominanta celého bytu, a to obývací pokoj o velikosti 21m², ze kterého je zpřístupněna druhá lodžie. Celý byt je díky dispozici a množství oken velmi slunný. 

Výhled je jak z východní, tak i západní strany domu. Dům prošel revitalizací.  
Výhodou tohoto bytu je bezplatný internet od poskytovatele,díky vysílači umístěném na jedné z lodžií. Smlouva o bezplatné užívaní přechází na nového majitele. 
Výhodou tohoto domu je stálá služba 24h správce budovy, monitoring.

Pomůžeme Vám s financováním.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.