• Investiční 2KK

    875 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Exkluzivně vám nabízím ideálně startovací byt v osobním vlastnictví v jedné z nejlepších lokalit v Teplicích, na sídlišti Šanov.

Byt je v původním stavu, vhodný k celkové rekonstrukci, při které můžete využít možnosti demontovat vnitřní příčky (umakart) a dispozici si přizpůsobit přesně podle svého uvážení. Nespornou předností je téměř 5ti metrová lodžie, která se u menších bytů téměř nevyskytuje a komora na patře, hned vedle bytu.
Byt je celodenně slunný díky své jihozápadní orientaci, umístěný do 5.patra revitalizovaného panelového domu, s výhledem na celé lázeňské město.

Samostatnou předností této nabídky je lokalita Šanov. Najdete tu totiž úplně vše ke spokojenému bydlení, a to v docházkové vzdálenosti. Zastávka MHD 91 m, parkoviště 72 m, obchod + pošta 98 m, a nespočet možností pro volnočasové aktivity.

Fond oprav činí 1.002 Kč měsíčně.

Pokud vás nabídka zaujmula pro vlastní bydlení a, nebo jako zajímavá investiční příležitost, domluvte si prohlídku ještě dnes.
Těším se na prohlídku s vámi.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.