• Investiční 1+KK

    349 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Exkluzivně vám nabízím v zastoupení majitele startovací byt v městské části Řetenice, v ul. Bratislavská.
Jedná se o byt v družstevním vlastnictví (PKBD) s dispozicí 1+KK, který se nachází v 5. NP třináctipodlažního bytového domu. 
Byt má velikost 20 m² a je před kompletní rekonstrukcí včetně umakartového jádra vyjma oken, která jsou plastová s izolačním dvojsklem. Vhodný tedy bude pro ty z vás, kteří si toužíte design svého domova přizpůsobit přesně podle svého vkusu, nebo k podnajímání.
K bytu náleží sklep, který je na patře.

Parkování je umožněno vedle domu nebo v okolních ulicích. 

Pod domem se nachází areál Perla, kde sídlí pošta, potraviny, kavárna i stejnojmenná restaurace. Zastávka MHD je od domu zdálena jen pár metrů, stejně jako známý Řetenický lesopark. Vzhledem k této a další občanské vybavenosti v okolí domu vnímám tuto nabídku jako vhodnou i pro investory.

náklady na bydlení: nájemné 1119 Kč/měsíc

zálohy na energie : 
teplo 650 Kč/měsíc
voda st. 200 Kč/měsíc
voda tp. 400 Kč/měsíc

Poplatek družstvu za podnájemníka 600 Kč/měsíc


Pokud vás nabídka zaujmula, rád se s vámi uvidím při osobní prohlídce.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.