• Dvougenerační RD v Dubí

    2 550 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Exkluzivně nabízíme k prodeji dvoupodlažní RD v Dubí, který lze rozšířit půdní rekonstrukcí o další obytné podlaží. Dům je vhodný pro početnou rodinu s dětmi, která je náročnější na prostor. V prvním NP byl stavební úpravou rozšířen obývací pokoj na 36 m² a dále se nachází kuchyň o velikosti 15 m². Dále jsou z chodby zpřístupněny 2 x WC. V druhém NP jsou tři pokoje a dvě koupelny se sprchovým koutem a vanou a WC.
Dům je celý podsklepený. Zdroj vytápění je lokální plyn. kotel, který je i zdrojem teplé vody. Přímo na pozemku je vybudovaná zpevněná plocha, která je využívána jako stání až pro 4 osobní vozy. Za domem je zahrada o velikosti 514 m². Na pozemku je vodní jímka, kterou lze přizpůsobit pro sběr dešťové, užitné vody a následně využít na zavlažování pozemku.

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.