Seznamte se...

Pokud hledáte bydlení v prostorném domě po rekonstrukci, je tato nabídka určená právě Vám. 
Rekonstrukcí dům prošel v roce 2017. Kompletně byl měněn rozvod vody a odpadů, částečně rozvod topení a elektřiny, měněna byla také střešní krytina za kvalitní kanadskou šindel a opechování a dům získal i novou fasádu, plastová okna i bezpečnostní dveře. 

Současná dispozice domu je 4+1 se dvěma koupelnami. Současně ale lze dům využívat pro dvougenerační bydlení. V přízemí domu se nyní nachází obytný pokoj, prostorná koupelna a malý kuchyňský kout. Další 2 místnosti v přízemí mohou sloužit jako dílna nebo je možné je přizpůsobit vlastní potřebě.
V patře se nachází 2 ložnice, obývací pokoj, prostorná kuchyně, koupelna s vanou a zděným sprchovým koutem.
Pozornosti by neměla uniknout ani půda, na kterou bylo při rekonstrukci myšleno jako na další obytný prostor, a tak rozvod vody, elektřiny a odpadů je zde již připravený a vsazeny byly i střešní okna zn. Velux.
A pokud by skladovacích prostor bylo málo, dům Vám nabídne i sklep o velikosti cca 8 m².

Zahrada zpřístupněná z domu, tak i ze Smetanovi ul. Vám nabídne jak zpevněnou plochu pro parkování 2 automobilů, tak skleník a dílnu, přesto stále zbyde dostatek místa pro odpočinkovu zónu a umístění bazénu.

Dům je napojený na všechny inženýrské sítě. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel zn. Junkers.

Ráda se s Vámi uvidím na prohlídce.

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.