• Dům v Zabrušanech

    5 900 000 Kč

    REZERVOVÁNO

Ideální spojení bydlení a podnikání

Rodinný dům s velkolepými nebytovými prostory najdete v samotném srdci Zabrušan, jen 4 km od Teplic a 4 km od Bíliny.

Zajímá vás objekt z pohledu investičního využití?

Zjistěte více Zavolejte mi

Historie a současnost

Hlavní stavba bytového domu byla dokončena v roce 1900. Později byla dostavěna nebytová část domu, tehdejší tělocvična pro TJ Sokol, dnes využívána jako hostinec s dlouholetou historií. V roce 2000 byla provedena kompletní rekonstrukce objektu a úprava dispozic, které zůstaly do dnešní doby nezměněny.

 

Objekt vám nyní nabídne prostory hostince s tanečním sálem, prodejnu potravin, 2 samostatné bytové jednotky, kancelář a kolosální množství skladovacích prostor. Součástí prodeje je i zahrada za objektem o velikosti 1.104 m2 s betonovaným bazénem a vybavení obchodních prostor.

617 kWh/m²/rok

Energetická náročnoct "F"

751

podlahové plochy

369,6

obchodní plochy

2000 rok

rok rekonstrukce

2,5 km

nájezd na silnici I/13

6 minut

do Teplic i Bíliny

O objektu

Stavba

​Obytná část: 

V objektu se nachází 2 zkolaudované bytové jednotky. První z nich, se samostatným vstupem z ulice, se nachází v přízemí objektu s dispozicí 2+1 a velikostí 76 m2. Druhý z bytů se nachází v 1. patře objektu s dispozicí 4+1 a velikostí 157 m2. Aktuálně je zde využíván obývací pokoj, 2 ložnice, kuchyně a koupelna. Třetí, největší ložnice, na svou rekonstrukci čeká. Pro orientaci si stáhněte níže přiložené půdorysy.

Nebytová část: 

V přízemí, které má zastavěnou plochu 584 m2, se nachází kromě zmiňované bytové jednotky dále kancelář a dílna (40,5 m2), zavedená prodejna potravin (40 m2) a hostinec s tanečním sálem a kuchyní (289 m2), které jsou v Zabrušanech a blízkém okolí jedinými. Hostinec i potraviny jsou hojně navštěvovány cyklisty vzhledem ke strategicky výhodné poloze na cyklotrase č. 231 mezi Novým městěm, Duchcovem a Měrunicemi,  i návštěvníky fotbalových utkání, které se pravidelně konají přes ulici na fotbalovém hřišti TJ Baník Zabrušany. Všechny nebytové prostory včetně přízemního bytu jsou aktuálně pronajímány. 

 

Technické parametry

Objekt je napojený na všechny inženýrské sítě. 

K vytápění je nyní využíván kotel značky ATMOS na tuhá paliva. Jako záložní zdroj tepla slouží 2 plynové kotle (kotel DAKON umístěný v bytě 4+1, kotel FAIS v hostinci). Byt 4+1 v patře objektu a přízemí objektu mají vlastní elektrohodiny. Přízemí objektu má dále podružené elektrohodiny na jednotlivé prostory. 

 

 

Nebytové prostory: 

Hostinec má povolení pro provoz „studené“ kuchyně. S dodavateli nejsou uzavřeny žádné smlouvy o povinném odběru, vyjma rámcové Smlouvy o podpoře s Pivovarem Svijany a.s. Součástí prostor jsou i toalety a jeviště.

 

 

Prodejna zůstává plně vybavena, včetně chladících pultů. Její zázemí tvoří samostatné WC a malá kuchyňka.

Investiční příležitost

Vzhledem ke stále zvyšující se poptávce personálních agentur po ubytování pracovních skupin v okrese Teplice, jeho nedostatku a velikosti objektu přesahující 422 m2 možné obytné plochy (včetně velkorysé půdy) je vhodné zvážit koupi domu za účelem rekolaudace na ubytovací zařízení o kapacitě 34 lůžek. Např. firmy, které se budou podílet na schválené výstavbě tzv. „Kladrubské spojky“ u Teplic či výstavbě tunelu v Bílině, budou řešit ubytování svých zaměstnanců už od roku 2023, kdy se bude s výstavbou projektů začínat. V současné chvíli je aktuální dostavba dálnice D7 a další projekty.

V případě rekolaudace objektu lze dosáhnout velmi zajímavé návratnosti investice i za předpokladu, že bude potřeba vynaložit potřebnou částku na rekonstrukci obytných prostor. Spočítejte si svůj výnos pomocí přiložené kalkulačky.

PLÁNUJETE PRODEJ SVÉ NEMOVITOSTI?

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

O lokalitě

Obec Zabrušany

Obec Zabrušany a její okrajové části mají aktuálně 1143 obyvatel. Z občanské vybavenosti zde najdete vše, co je k životu budete potřebovat. I. stupeň základní školy, 2 mateřské školy, poštu, knihovnu, prodejnu potravin (v rámci objektu), zastávku MHD do Teplic i Bíliny, vlakovou zastávku Želénky na trase Ústí nad Labem-Chomutov s pravidelným spojem. Za pozornost stojí jistě i vodní nádrž Všechlapy, která je pravidelně navštěvována rybáři. Svou polohou je obec Zabrušany pro život ideální. Leží 2,5 km od nájezdu na silnici I/13, odkud jsou Teplice nebo Bílina vzdáleny pouze 4 km.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.