• Dům se zajímavým výnosem

    3 100 000 Kč

    REZERVOVÁNO

TATO NEMOVITOST JE JIŽ REZERVOVÁNA.

Není nic jednoduššího, než převzít zavedený nájemní dům s dlouhodobými nájemníky...

Jak získat zhodnocení přes 11 % p.a.
v Ústí nad Labem?

ZJISTĚTE VÍCE ZAVOLEJTE MI

O bytovém domě

Bytový dům leží pouhé 3 km od centra krajského města Ústí nad Labem a 2,7 km od nájezdu na dálnici D8 v městské části zvané Nové Předlice v řadové zástavbě jako krajní.

V lokalitě jsou plánovány v následujících letech investice radnice v řádech miliónů na modernizaci a zkulturnění této městské části. ČTĚTE VÍCE O ROZVOJI PŘEDLIC.

Nechybí zde hypermarket, několik obchodů, škol, mateřských školek, ale ani dostatek zeleně, a to do jednoho kilometru od domu. 

 

4 byty

dlouhodobě pronajaty

31 000

čistý měsíční zisk

9 let

návratnost investice

185 kWh/m²/rok

energetická náročnost "E"

1998-2000 rok

celkové rekonstrukce

97 m2

zahrady

O objektu

O domě

Dům tvoří 4 zapsané bytové jednotky s ideální velikostí k pronajímání. Součástí prodeje je i samostatně stojící garáž o velikosti 20 m². V současné době jsou všechny byty i garáž dlouhodobě obsazeny nájemníky.

Dům je připojený je na kanalizační a vodovodní síť a dálkový zdroj vytápění. Teplá voda je řešena pomocí elektrických bojlerů, které jsou umístěny samostatně v každé jednotce. Každá bytová jednotka je dále osazena podružným elektroměrem a vodoměrem.

Celý dům prošel v minulých letech kompletní rekonstrukcí. Aktuálně se dokončuje výměna střešní krytitny.

Dům je celý podsklepen a disponuje prádelnou a technickou místností v 1. podzemním podlaží.

K domu náleží zahrada o velikosti 97 m². 

Dispozice jednotlivých bytů:

  • 1.NP jedna bytová jednotka (byt 3+1, 55 m²)

  • 2.NP jedna bytová jednotka (byt 3+1, 63 m²)

  • 3.NP jedna bytová jednotka (byt 3+1, 63 m²)

  • 4.NP jedna bytová jednotka (byt 3+1, 60 m²)

 

STÁHNĚTE SI:

 

Investiční strategie

Současné nájemní smlouvy jsou s nájemníky uzavírány na dobu určitou a prodlužovány dodatky. Nájemníci spolu s nájmem hradí také zálohy na služby spojené s dodávkou studené vody, tepla, elektrické energie, odvoz a odvádění odpadních vod, čištění jímek, osvětlení společných prostor a svoz komunálního odpadu*.

Sjednané nájemné je ve výši tržního nájemného!

Více v tabulce:

 

 

  • Vzhledem k sousední průmyslové zóně Trmice a nedaleko vzdálené rozrůstající se průmyslové zóně Přestanov je dům vhodný i pro pronájmy pracovníkům stavebních firem.

 

* Nájemní smlouvy k náhledu obdržíte při fyzické prohlídce.

PLÁNUJETE PRODEJ SVÉ NEMOVITOSTI?

Realitní makléř

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti.

Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit.

Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem založil RK Premia, kde se mohu realizovat přesně podle svých představ.

O lokalitě

Předlice a výhled do budoucna

Předlice jsou za poslední desetiletí vnímány celkem negativně. Pochopitelně. Z krásných městských domů postavených ve dvacátých letech 20. století se stali útočiště pro nepřizpůsobivé a sociálně slabé, v tom horším případě ruiny hodné demolice a z části tzv. Nové Předlice vyloučená lokalita. "Torza nemovitostí " zde bylo možné pořídit v řádech statisíců korun a obchod s chudobou tu jen kvetl.
Dlouho medializovaná problematika této lokality však přiměla vedení krajského města Ústí nad Labem věnovat této příměstské části patřičnou pozornost. V posledních letech se proto započalo s řadou projektů, které nechvalně známou lokalitu pomohou obnovit. Na přelomu roku 2018 došlo k demolici 18ti domů v ul. Na Nivách, které byli v havarijním stavu. V roce 2018 došlo v Předlicích k vybudování dětského hřiště. Od června 2019 se budovala nová komunikace ve všech ulicích Nových Předlic.
PŘEČTĚTE SI TAKÉ: Ústecká radnice investuje osm milionů do zvelebení Předlic

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.