• Dům nebo chalupa ve Valkeřicích

    2 300 000 Kč

    PRODÁNO

Seznamte se...

Pokud patříte mezi milovníky klidu a vhodný dům či chalupu hledáte právě v takové lokalitě, pak tento dům může být tím Vaším vysněným domovem.
Nachází se ve Valkeřicích, kde kromě mateřské školy najdete také poštu, úřad, potraviny, hostinec a zastávky autobusu se spojením do Děčína a 4 km vzdálených Verneřic, kde se nachází také základní škola. Z Verneřic je pak zajištěno přímé autobusové spojení do Ústí nad Labem. Valkeřice spadají do CHKO Českého středohoří.

Dům je v současné době dispozičně řešený jako 4+1. Před 5-ti lety zde byla započata rekonstrukce. Dokončené jsou kompletně nové rozvody, vnitřní štukové omítky, výměna oken za plastová a nový komín a střešní krov s krytinou zn. Bramac.

V přízemí domu je prostorná kuchyně s linkou vyrobenou na zakázku, ze které je samostatný vchod na nedokončenou terasu. Přízemí pak dále disponuje prostorným obývacím pokojem, technickou místností a koupelnou se sprchovým koutem, vanou a toaletou.
V patře jsou 3 prostorné ložnice a nedokončená druhá koupelna s již připravenými rozvody vody a odpadů.
Při rekonstrukci se na prostornu půdu myslelo jako na další obytný prostor, takže topení a elektřina jsou tu již vyvedeny. 
Vytápění domu zajišťuje kotel na tuhá paliva zn. Dakon, ohřev vody bojler s nočním proudem. 
Celková obytná plocha domu je 195 m², zastavěná plocha domu je 123 m3, velikost zahrady pak 2335 m².

Na zahradě stojí dále stodola, dříve kovárna, která plní funkci dalších skladovacích prostor s plochou 72 m².

Zavolejte a domluvte si prohlídku prostřednictvím uvedeného telefonu či přes kontaktní formulář níže.
Těšíme se na Vás.

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem, od února 2021 pod vlastní značkou RK Premia. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Reference

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.